2752
2739
اره اتفاقا واسه دهه هشتادیای ۱۳_۱۸ ساله راحته چون اونا از اون دسته هستن که مکرر تو سایت میگن"بعضیا ت ...

اره دیگه برن تو گود ببینیم چه میکنن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما بچه تون اتیشم بخواد بهش میدی ؟نمیشه که !

وقتی بچه آدم ی نفرو انتخاب میکنه اگه مانعش بشی تا آخر عمرش میگه شما نذاشتی من خوشبخت بشم و اگه میذاشتی فلان !

تنها کاری ک میتونی بکنی اینه که باهاش منطقی صحبت کنی از مشاور کمک بگیری و خودتو ب آب و آتیش بزنی که نظرش عوض شه 

اما هرگز نمیتونی ب زور مانع ازدواجش بشی فقط میتونی کاری کنی که نظر خودش برگرده 

بعد اگه نشد باید هیچ وقت حمایتتو ازش نگیری که اگه پشیمون شد روش نشه بیاد در خونتو بزنه !

مثل مشکل خیلی از خانومای سایت که طلاق میخوان اما پدر مادرشون بهش میگن انتخاب خودت بوده باید پاش وایستی !

من میگم اگه تلاشتو کردی نشد لااقل از این شرطا بذار و آخرم اگه پشیمون شدی در خونم بروت بازه همیشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

اینکه چیزی نیست من ۲۲سالمه خاستگار ۴۸ساله داشتم چطوری روش شد البته الان متاهلما ولی گفتم بگم 😂😂😂😂

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2731
میگن بچه پیش مادرش هست و تضمین میکنن که نیاد پیش اینا

مگه فقط اومدنشه

درهرصورت پدره وتعهدي به بچش داره و همين بعدا مسئله ساز ميشه

اخه چرا؟

خب نكنيد با ايندش اينكارو

بعدا پشيمون ميشيد

در ضمن علت جدايي رو ميدونيد؟

ممكنه خانومش به دليل مشكلات همين اقا جدا شده چون غالبا بعيد ميدونم خانوما زندگيشونو بپاشونن و تا اخرين لحظه براي زندگي ميجنگن

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
اگه این انتخابو کرده و کوتاه نمیاد به نظرم باید حق طلاق داشته باشه ! و خونه ای که توش میشینن مهریه ا ...

اونوقت میشه به مردی اعتماد کرد که خونه رو که داراییشه و میتونه یه پشتوانه برای آینده بچه ای باشه که غم و بحران طلاق رو هم تحمل کرده؟؟؟؟ نمیدونم چرا من نمیتونم هضم کنم 

ولی هرکی بچه داشت و به هر دلیلی مجرد شد تا بزرگ شدن بچش مجرد بمونه چون این وسط فقط بچه ها هستن که قربانی میشن و بهشون ظلم میشه 

بچه کوچیک دوست داره پیش بابا و مامانش باشه حالا نه تنها از مادر دور افتاده بلکه یکی اومده که داره پدرشو ازش میگیره 😭😭😭😭 آخه مگه یه بچه چقد ظرفیت داره

منتظر اتفاقات خوبم 
وقتی بچه آدم ی نفرو انتخاب میکنه اگه مانعش بشی تا آخر عمرش میگه شما نذاشتی من خوشبخت بشم و اگه میذاش ...

درسته ولی اون عقلش نمیرسه واقعا تا جایی که ممکنه باید ادم تلاششو بکنه ولی خیلی ناراحت کننده هست خییییلی نمیتونم تجسم کنم که میدونی یکی داره اشتباه فاحشی میکنه وایسی نگاش کنی حتی بعدها پشتیبانشم باشی میدونی چه زجریه برا یه مادر که هی بچشو تو وضعیت های ناراحت کننده ببینه ؟خیلی سخته 

اصلا نمیتونم فکر کنم یه درصد این ازدواج ممکنه خوب باشه شاید یکی دو سال اول که اوج هیجانه همه چی خوب پیش بره و رو تعهدشونم بمونن برا بچه که وارد زندگیشدن نشه ولی مگه زندگی فقط همین دوساله !

ریپلای نزنید
میگن بچه پیش مادرش هست و تضمین میکنن که نیاد پیش اینا

اونوقت میتونین به پدری که اینو میگه اعتماد کنین؟؟؟

کی از فردا روز خبر داره اگه همین فردا زد و مادره مرد چی؟؟؟؟ 

خواهرت میتونه اعتماد کنه به مردی که میگه تضمین میکنه پاره تنش رو هیچوقت نمیاره پیش خودش؟؟ فکر نمیکنه اگه فردا یه وقت طلاق گرفت از شوهرش و بچه داشت پدره برنامه روتینشه و بچه رو پیش خواهرت میذاره و به زن سوم میگه تضمین میکنم بچه پیش همسر دومم میمونه!!!!

من که از تصورش عصبی میشم 

منتظر اتفاقات خوبم 
اونوقت میشه به مردی اعتماد کرد که خونه رو که داراییشه و میتونه یه پشتوانه برای آینده بچه ای باشه که ...

خب همه ما داریم میگیم این تصمیم اشتباهه اما اینکه بچه رو ببندیم به خونه نذاریم بیرون بره تا از سرش بره هم اشتباهه !

چطوری میشه بچه های این دوره زمونه رو مجبور کرد به کاری ؟

اگه برخورد تندی کنیم بچه امونو رسما از دست میدیم ! فقط بخاطر یک انتخاب اشتباه از روی ساده بودنش ؟ از روی تربیت غلط ما ! اگه ما درست و محکم بچه امونو تربیت میکردیم الان انتخابش این نبود !!

حالا که ب این روز رسیدیم و از همه بزرگ و کوچیک و مشاور و و کمک گرفتیم باز پاشو کرده تو ی کفش باید ازش حمایت کنیم که اگه سرش ب سنگ خورد برگرده !

و امیدوار باشیم جز اون ده درصد ازدواجای این شکلی باشه که تخش خوشبختی و خوشحالیه اگه نبودم در خونمون بروش باز باشه

درسته ولی اون عقلش نمیرسه واقعا تا جایی که ممکنه باید ادم تلاششو بکنه ولی خیلی ناراحت کننده هست خییی ...

منم میگم تا جایی که میشه باید ب هر دری زد تا راضیش کنی که نکنه این کارو اما نبود مجبورش کنی و ب زور نگهش داری ! اگه راضی نشد و رفت باید در خونت ب روش باز باشه که برگرده.ایشالا که بر نگرده و خوشبخت بشه

اونوقت میشه به مردی اعتماد کرد که خونه رو که داراییشه و میتونه یه پشتوانه برای آینده بچه ای باشه که ...

با احترام با نظرت مخالفم 

طرف شوهرش یا خانمش فوت شد یا طلاق گرفت ازدواج نکنه تا بچه ش بزرگ شه؟ چرا؟ هر ازدواجی که مساوی بدبخت شدن بچه نیست

خوب بره با یه آدم توی شرایط شبیه به خودش یا کسی که به درک متقابل رسیدن و رسالتشون رو از ازدواج میدونن ازدوج کنن

زاویه نگاه به ازدواج کردنِ یه پدر یا مادر تنها رو منفی نکنیم

من با این ازدواج که استارتر گفت مخالفم هم به دلیل اختلاف سن و هم عدم پختگی تصمیم

ولی با حرف شما هم موافق نیستم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
با احترام با نظرت مخالفم  طرف شوهرش یا خانمش فوت شد یا طلاق گرفت ازدواج نکنه تا بچه ش بزرگ شه؟ ...

بله اگه شرایط یکسان باشه 

اگه اون زن مادر باشه یا بچه نخواد 

اگه بتونه اون بچه رو درک کنه و مث بعضیا تو همین سایت نیاد بگه بچه ۶ ساله شوهرم بدجنسه نمیذاره تنها باشیم

و اگرهای دیگر 

اونوقت میشه گفت ازدواج کنن بهتره 

ولی من معتقدم تو ازدواج دوم حتما حتما باید اول آسایش و ارامش بچه ازدواج اول که به هرحال یه بحران وحشت ناک یا طلاق یا مرگ مادر رو تحمل کرده در نظر گرفته بشه 

منتظر اتفاقات خوبم