2733
2734
عنوان

امکانش هست؟؟؟؟

130 بازدید | 18 پست

تا حالا شده یه ماه سینه تون درد کنه پریود بشید ولی ماه بعد با همون دردا(هیچ فرقی نکنه) فهمیده باشید باردارید؟؟؟

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧

نه 

البته چون تاحالا باردار نشدم😐😐

و البته چون کلم علائم قبل پری ندارم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم به علائم اصلا توجه نکن اذیت میشی 

خیلی سخته نمیشه...چون مثل ماه قبل سینه هام درد می کنه ناامید شدم همش منتظرم پریود بشم😣

من واسه پریودهام همیشه درد سینه دارم از وقتی اقدامم هر دفعه یه جوریه یه ماه درد داره یه ماه نداره .به علایم توجه نکن فقط آزمایش و بی بی چک

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2738
من واسه پریودهام همیشه درد سینه دارم از وقتی اقدامم هر دفعه یه جوریه یه ماه درد داره یه ماه نداره .ب ...

ممنون

من قبل بارداری حتی نوار بهداشتی هم گذاشته بودم انقد یعنی مطمین بودم دارم پریود میشم علائمش دقیقا همو ...

آخه خیلیا میگن درد سینه تو بارداری خیلی زیادتره

خیلی سخته نمیشه...چون مثل ماه قبل سینه هام درد می کنه ناامید شدم همش منتظرم پریود بشم😣

منم دوسه روزه درد میکنه امروز ک بیدارشدم خیلییییی سنگین شده بودن و درد میکردن

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
منم دوسه روزه درد میکنه امروز ک بیدارشدم خیلییییی سنگین شده بودن و درد میکردن

انشالله باردار باشید.واسه من عین ماه پیشه

انشالله باردار باشید.واسه من عین ماه پیشه

منم هرماه درد میگیره اخه 🤢

واس همین بعیدمیدونم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706