2733
2734

دوستان عزیز من یه تاپیک زدم به عنوان تاپیک بیماران اعصاب و روان من خواهش میکنم ازتون هر کس میتونه کمک کنه به این بیماران تو تاپیک شرکت کنه و کمک کنه ولی خواااااااهش میکنم به این بیماران سرکوفت نزنین اونها میان تو تاپیک من درد دل میکنن من نمیتونم تاپیک رو خصوصی کنم و همه میتونن درد دلهای این افراد رو بخونن بعد یه نفر پیدا میشه و شروع میکنه به سرکوفت زدن به این افراد به خاطر کارهایی که دست خودشون نیست واقعا ناراحت کننده است اگه درمون نیستین لا اقل درد به دردهای این بیماران اضافه نکنین ممنونمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2719209/تاپیک-بیماران-اعصاب-و-روان-بیاین-باهم-باشیم

از این ملت توقع کمک و همدردی نکن،صبح داشتم تاپیک ی بنده خدا رو میخوندم چقدر ی عده از این بی فرهنگااااا چرت و پرت گفته بودن،ی مشت ادم ........

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

اون بی شعوری که میاد و به بقیه سرکوفت میزنه یا توهین میکنه بطور حتم و یقینن،خودش مشکلات حادتر و جدی تری داره! منتها چون نمیره پیش پزشک متخصص،خودشو سالم و بدون مشکل می بینه😏

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این ملت توقع کمک و همدردی نکن،صبح داشتم تاپیک ی بنده خدا رو میخوندم چقدر ی عده از این بی فرهنگااا ...

منم چون یه نفر به یکی از اعضای تاپیکم توهین کرده بود این تاپیک رو زدم😔😔😔😔

2728
منم چون یه نفر به یکی از اعضای تاپیکم توهین کرده بود این تاپیک رو زدم😔😔😔😔

ی عده از تربیتشون و فرهنگشون متعجب میشم انگاری چاله میدون،بدون هیچچچچ بحثی یهو ی پستی واسه طرف میزاره ادم هنگ میمونه از حجم این کم شعوری بضیاشون

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
ی عده از تربیتشون و فرهنگشون متعجب میشم انگاری چاله میدون،بدون هیچچچچ بحثی یهو ی پستی واسه طرف میزار ...

یه مادری تو تاپیک ما افسردگی داره و به خاطر شرایطش واقعا در رنج هست و بچه کوچیک هم داره و نوشته بود حتی نمیتونه به بچش برسه و بچش از گرسنگی خوابش برده من کارشو تایید نمیکنم و خودم هم بهش گفتم که کار بدی میکنه و من تو بدترین شرایط بازم به بچم میرسم ولی یه خانومی اومده تاپیک زده و کلی حرف نامربوط به اون مادر زده و حتی گفته تف میکنم تو صورتش من خیلی ناراحت شدم از این طرز رفتارش و واسه همین تاپیک زدم الان

ممنونمممممم ❤❤❤❤❤ مرسی از حمایتتون

خاهش میکنم عزیزم

والا من رشته ام مرتبط بود با روانشناسی و واحداشو گذروندم تا حدودی، به نظر من همه آدمها طیفی از مشکلات روانی رو دارن و مبتلا بهش هستن! منتها گارد دارن نسبت بهش...من که والا آدم سالم اطرافم ندیدم...همه به نوعی درگیرن...از حسادت و بخل بگیر تا عدم اعتماد به نفس و عزت نفس...اما خب چون دارو نمیخورن خودشونو سالم و بقیه رو معذرت میخام،مشکل دار میدونن...

من خودمم درگیرشم،وسواس فکری از بچگی باهامه به اشکال مختلف،و الان که در رابطه با بچه هامه خیلی آزارم میده...استرس و اضطرابم که حاصل تربیت دیکتارتوری پدرمه،که جزء جدایی ناپذیره😏

و البته ریشه همه اختلالات روحی و روانی،همین اضطرابه که حتمن خودتون میدونید

اما من دلم میخاس وسواس فکریم فقط درباره خودم بود،خیلی در عذابم😔 دکترم رفتم اما برای اضطراب و وقتی دیدم منگ میشم ادامه ندادم😖اما ان شالله برا وسواسم باید برم

2738
خاهش میکنم عزیزم والا من رشته ام مرتبط بود با روانشناسی و واحداشو گذروندم تا حدودی، به نظر من همه آ ...

عزیزم رو چی بچه هات حساسی؟ من هم رو دخترم حساسیت دارم به اینکه کوچیکترین بیماری نداشته باشه با یه سدفه اش من دیوونه میشم فکر میکنم دور از جونش مریضی بد گرفته😢😢😢😢

عزیزم رو چی بچه هات حساسی؟ من هم رو دخترم حساسیت دارم به اینکه کوچیکترین بیماری نداشته باشه با یه سد ...

من حتی از گفتنش هم واهمه دارم باورت میشه😔 کاش منم وسواس بیماری داشتم...

الان خیلی خیلی اذیتم نه خودم ارامش دارم نه اونا😖

من حتی از گفتنش هم واهمه دارم باورت میشه😔 کاش منم وسواس بیماری داشتم... الان خیلی خیلی اذیتم نه خو ...

الهی بگردمممممم چه قدر سخت اینجوری که خیلی اذیت میشی حتما پیگیر درمانت شو منم بچمو با الکی دکتر بردن و گیر دادن بهش واسه اینکه مریض نشه خیلی اذیت میکنم😔😔😔

خانم سیتارای عزیز 

من خیلی وقت پیش تاپیک شمارو دیده بودم چند وقت پیش یکی دو تا تاپیک دیدم که درباره دوقطبی اطلاعات میخاستن ولی من اسم شمارو به ذهنم نسپرده بودم 

میدونید که فقط کسانی که در اطرافیان نزدیکشون این مشکل هست به این موارد علاقمندن

چون دیده بودم این تاپیکهاتون خیلی عالین,  پیشنهادم اینه یه تاپیک جدید بزنید و ضمن توضیحات مختصری,  لینک تاپیکهای قبلیتون که در خصوص دوقطبیها و بیماران اختلالات روانی هستن رو برای علاقمندان اعلام کنید,  یا دعوت کنید به تاپیکهاتون سر بزنن

و همینطور تاپیک لاغریتون ☺☺

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2706