2733
2734

منم زرد الوش رو می خوام بگیرم میگن ماسکهای شنی خوبن اما نمیدونم مارکش خوبه یانه

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
منم زرد الوش رو می خوام بگیرم میگن ماسکهای شنی خوبن اما نمیدونم مارکش خوبه یانه

من گفتم نکنه بهم نسازه فعلااین مارکوبگیرم‌اگه خوب بودبعدامارک بهترشوبگیرم.شمابراچی میخواید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گفتم نکنه بهم نسازه فعلااین مارکوبگیرم‌اگه خوب بودبعدامارک بهترشوبگیرم.شمابراچی میخواید؟

برای لایه برداری ذو روشن کنندگی

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2728

من مرطوب کننده دارم با اسکراب شتر مرغ خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
جوش نمیزنیدباهاش؟؟ من صورتم جوش داره بیشتروایه لایه برداریش میخوام.آدمومیترسونن میگن بزنی جوشات زیا ...

پوست هرکسی فرق داره نمیشه گفت

من جوش نزدم باهاش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اسکراب جوش روزیادنمیکنه؟؟؟؟

نمیدونم من خیلی اهل جوش نیستم...هفته ایی میزنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من برای جوش میخوام.میگم نکنه زیادبشن.زیادنمیشن به نظرتون؟

نه نمیشن صابونه زردچوبه هم برای جوش خیلی خوبه و همچنین صابون سفیداب

عزیزم طرز استفاده اش چطوره باید بذاری رو موست خشک بشه یا نه ؟؟؟

روی پوست تمیز میزنی و ماساژ میدی ۵دقیقه و با آب ولرم میشوری

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706