2737
2734
عنوان

بچه ها نگرانم یعنی درمان داره؟؟

247 بازدید | 10 پست

شوهرم ۲هفته یکی ازپاهاش درد میکرد شدیددددد

و ورم کرده بود رفت ارمایش خون و عکس ازپاش گرفت  دکترگفت غیرازکمبود بعضی ویتامین ها چیزی خاصی نیست ولی اگر تا ۱هفته دیگه ورم پات نخوابه باید یک آزمایش دیگه بدی ولی گفته شاید روماتیسم گرفتی

🖤پایداااااار تاااااا پاااااااای داااااار🖤

عزیزم ان‌شاءالله که چیزی نیست من اطلاعی ندارم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا ویتامین واسش نوشت؟ جوراب واریس هم نوشت؟ نترسونمت ولی کاش دکتر قلب هم بره یا یه نوار قلب بده. دوستم اینطوری شد واسش اسپرین و پروپرانول نوشت دکتر. گوشت قرمزم کم کرد.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
حالا ویتامین واسش نوشت؟ جوراب واریس هم نوشت؟ نترسونمت ولی کاش دکتر قلب هم بره یا یه نوار قلب بده. دو ...

ممنون گلم 

2738
نه هیچی حتی مسکن بهش نداده

عجب. خب اینطوری که تغییری نمیکنه. از من میشنوی بربن دکتر عمومی بیمارستان ارتش اونا خیلی با مسئولیتن. یا متخصص یه کاری می کنن. بگین نگرانین نوار قلب بنویسه چیزی. جوراب واریس یا همین ویتامین که خود این دکتره میگه. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
عجب. خب اینطوری که تغییری نمیکنه. از من میشنوی بربن دکتر عمومی بیمارستان ارتش اونا خیلی با مسئولیتن. ...

نگفتندواریس گفتند شاید رماتیسم باشه 

نگفتندواریس گفتند شاید رماتیسم باشه 

اها من احتمالا صبح خواب الود بودم. چون ورم رو دیده بودم یاد واریس افتادم. ولی رماتیسم مفصلی شنیدم باید علائمش تو دو تا پا باشه. یک پا رو واسه چیزای دیگه تشخیص میدن. حالا یه دکتر خوب بهتر تشخیص میده ولی واسه ورم و درد پا واسه زن داییم دکتر جوراب واریس تجویز کرده بود. ولی واریس نداشت. فقط یه گرفتگی رگ بود ظاهرا. ان شا ا...زود خوب میشه. اگه دکترش هیچ کاری نکرد یعنی نتونسته تشخیص بده برین یه دکتر دیگه.