2733
2734
عنوان

کسی مثل من هست؟

336 بازدید | 44 پست

خانواده شوهرش بجز مادر شوهر پاگشاش هم نکرده باشن تنها باشه یک سال قطع رابطه کرده باشه باهاشون محلش نذارن شوهر هم مشکل تحرک داشته باشه وبا کارهایی که کرده حتی مامان زن هم اجازه نده بره خونش اکثرا تک و تنها باشه نه رفت وامدی نه هیچی هیچی 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

روابط زناشویی سرد، شوهرافسرده، خانواده شوهر پست دارم دیونه میشم 😭 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بجز قسمت کم تحرکی بقیرو داشتم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بجز قسمت کم تحرکی بقیرو داشتم

چکار  کردی باهاش کنار اومدی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم تو چند سال قبل من هستی

الان بهتر شده چکار کردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چکار  کردی باهاش کنار اومدی؟

شوهرمو فرستادم رفت کانادا خودمم میرم پیشش تا چندسال بعد

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عزیزم خیلی ها هستن از تو بدتره شرایطشون ... ولی تو سعی کن تغیر بدی 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
شوهرمو فرستادم رفت کانادا خودمم میرم پیشش تا چندسال بعد

خب شوهرت افسرده هم هست؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم تو چند سال قبل من هستی

چیکار کردین ؟ تغیر دادین؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706