2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه قسمتت باشه میشه واسه این چیزا دعا نکنی بهتره البته من بعنوان یه خواهر دارم بهت میگم یه وقت فکر ن ...

اخه خدا عزیزم میگه بخواین از من

لطف داری شما خواهرم به من ولی منو ایشون ۴سال باهم بودیمو اصلا معلوم نشد چجوری یهو همه چی کن ۴یکون شد.هنوزم هرچندی پیام میده و ابراز دلتنگی میکنه و فقط میگه دعام کن الی که مشکلم حل شه سرسالم بیرون بیارم و بیام‌

اگه قسمتت باشه میشه واسه این چیزا دعا نکنی بهتره البته من بعنوان یه خواهر دارم بهت میگم یه وقت فکر ن ...

اخه خدا عزیزم میگه بخواین از من

لطف داری شما خواهرم به من ولی منو ایشون ۴سال باهم بودیمو اصلا معلوم نشد چجوری یهو همه چی کن ۴یکون شد.هنوزم هرچندی پیام میده و ابراز دلتنگی میکنه و فقط میگه دعام کن الی که مشکلم حل شه سرسالم بیرون بیارم و بیام‌ پیشت

عزيزم به نظرم رو اون رابطه اي كه چهارسال بوده و خبري نشده 

حساب نكن اصلا 

مردا اگه از ته دل بخوان با دست خالي و مخالفت زمين و زمانم كه شده طرفشونو به دست ميارن 

برا ازدواج بهتر و رابطه جديد وخوب دعا كنيد ايشالا

نميخواد نااميدت كنم ولي واقعا ماراحت ميشم دخترا چند سال منتظر وعده وعيد اقايون ميشن

2706