2733
2739
عنوان

صورتم+عکس

757 بازدید | 43 پست

تروخدا بگید من چیکار کنم پر لکو جوش زیر پوستی خرداد عروسیمه خواهش میکنم راهکار بدین😭

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دکتر

رفتم بدتر شد

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2738

کوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکو بسه یا بازم بگم😎🙅

عشق اول اونی نیس ک اول از همه اومده اونیکه از وقتی ک اومده دیگه هیچکی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره دوستتدارم مرد من   

چارش فقط راکوتان هست البته به تجویز پزشک

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
جوشات هورمونی ان درسته؟

نمیدونم😭

عزیزم بنظر پوستن چربه...ماسک سفیده تخم مرغ با یه کم آب لیمو درست کن ببین چجوری میشه

من نمیخوام باب میل کسی باشم خودم رو دوسن دارم و باخودم حال میکنم:)💗چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد👍
2706