2737
2734
عنوان

زایمان

473 بازدید | 55 پست

سلام 

بچه یه سوال داشتم...توبیمارستانای دولتی چرا سزارین نمیکنن و فقط باید طبیعی زایمان کنی؟؟؟؟ما بیمه نداریم حالا موندم چه بیمه ای بکنم خوب هس و چقد از هزینه هارو میده؟؟؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

دیگه هیچ بیمارستانی سزارین اختیاری رو قبول نمیکنه مگر اینکه پول و پارتی داشته باشی. بیمه ها هم با هم فرقی ندارن، فقط اگر بیمه تکمیلی باشی و بتونی پرونده سازی کنی میتونی 3میلیون بابت هزینه سزارینت بگیری. البته خود سزارین تو بیمارستان خصوصی 6 میلیون به بالاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیمارستان خصوصی هم نمیکنن

هفته پیش دکتر بودم گفت ممنوع شده و. هیچ دکتری حق نداره سزارین اول بفرسته بیمارستان 

گفتم تو فامیل ما تازگی ها سزارین اختیاری کردن گفت ۱۰ روزه بخشنامه دادن و شدید دارن فشار میارن و اصلا قبول نمیکنن 

دیگه هیچ بیمارستانی سزارین اختیاری رو قبول نمیکنه مگر اینکه پول و پارتی داشته باشی. بیمه ها هم با هم ...

ابجی من ازاد ۴ میلیون شد اخه تو خصوصی....من میخواستم بیمه بشم...

2738

فقط با بیمه تکمیلی و تو خصوصی میشه سز اختیاری شد.بیمه های کمک رسان خوبه ولی باید قبل بارداری اقدام میکردی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
دیگه هیچ بیمارستانی سزارین اختیاری رو قبول نمیکنه مگر اینکه پول و پارتی داشته باشی. بیمه ها هم با هم ...

چطوری دوستم😘

مطمئنی؟ شاید یه بیمه تکمیلی سقفش بیشتر باشه. بعضیا فکر کنم تا ۹۰ درصد هزینه رو پوشش میدن

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
بیمارستان خصوصی هم نمیکنن هفته پیش دکتر بودم گفت ممنوع شده و. هیچ دکتری حق نداره سزارین اول بفرسته ...

واقعا؟؟؟؟؟؟؟

بیمارستان خصوصی هم نمیکنن هفته پیش دکتر بودم گفت ممنوع شده و. هیچ دکتری حق نداره سزارین اول بفرسته ...

شما دکترتون کجاست؟

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

خب هیچی دیگه قید بچه دار شدنم بزنیم😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706