2733
2734
بخاطر پی پی بچه دعوا کردید😷 عزیز دلم دردسر نداره که،چه ربطی به روزه داره قشنگ یه روز عزمتو جزم می ...

شورت آموزش ها از کناراش در نمی ره جیش؟

آخه می گن حیش رو نگه نمی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پماد دست سازی هم ک دکتر داده بود کورتون توش داشت ،باید ان ان هم امتحان کنم میگن اگه با پمادای س ...

نه ربطی به عفونت نداره اتفاقا من کارشناس میکروب شناسی خوندم و تو بخش میکروب و ادرار هم کار کردم

نگران نباش 

فقط خودشو اذیت میکنه

تنها راه حل ش اینه که تو دستشویی با آب ولرم تمیز بشوریش

بعد تو خشک کن خشکش کنی

بعد پوشکش کنی تا محیط مرطوب نباشه و بچه آلودگی بگیره

خود ادرار اسیدیه و از رشد میکروب ها جلوگیری میکنه

اگه کوچولوت زیاد میسوزه یه پماد ضعیف مثل کالندولا یا زینک چند وقت یه بار به پاهاش بزن

🖤 
شورت آموزش ها از کناراش در نمی ره جیش؟ آخه می گن حیش رو نگه نمی داره؟

نگه میداره سایز بندی داره

اگه خیلی نگرانی میتونی از این پارچه نخی هایی که برای کهنه استفاده میکنن داخلش بزاری

اما اگه تند تند ببریش سرویس هیچ وقت حجم ادرارش اونقدری نمیشه که بزنه بیرون

🖤 
2728
نه ربطی به عفونت نداره اتفاقا من کارشناس میکروب شناسی خوندم و تو بخش میکروب و ادرار هم کار کردم نگر ...

این ۲ تا رو زدم اثر نکرده،آخه تا حالا نسوخته بود نزدیک ۱۰ ماهشه

ولی توی ۲۰ روز اخیر این دومین باره ک میسوزه،فامیل میگن سر دندونشه ،نمیدونم

پسر منم همسن پسرشماس قدووزنش چقدره؟؟

قد ووزن نبردمش جدیدا اشتها نداره از اول تا حالا...چن روزه مولتی اهن دار میریزم تو شربت میدمش بهتر شده.ولی تازگی وزن کم کرده...2سالگیسالگی13 بود.قدشم ب

تو رنج بلنده

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2738