2737
2734
من دخترم 21ماهشه شوهرم میگه بگیرش از پوشک گرونه منم گفتم حالا زوده.😒

پسر منم ۱۹ ماهشه 

از یکسالگی روزی چند بار گاهی صبح تا ظهر رو کلا پوش نمیکنم و با شورت آموزشی میبرم و میارمش.

اما اگه ۱۵ دقیقه بشه ۲۰ دقیقه خودشو خیس میکنه

هنوز برای دفع مدفوع اصلا کنترلی نداره

فعلا براش زوده

🖤 

فامیلمون دو قلو دارن ماهی 400 تومن پوشک میخرن....هفتی دنبا اومدن..هنوزنمیرن دسشویی اصلا

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم ۱۹ ماهشه  از یکسالگی روزی چند بار گاهی صبح تا ظهر رو کلا پوش نمیکنم و با شورت آموزشی م ...

آره بابا بچه اذیت میشه.دختر منم میدونم که حالا حالا ها نمیگه.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2728
دوستان دخترم بالای ناحیه تناسلیش و چین خوردگیش ریخته بیرون وقرمز شده چ کنم کالاندولا زدم اثر نکرد&nb ...

عزیزم پماد ان ان یکبار بزنی جمعش میکنه اما کورتون داره و نباید زیاد استفاده بشه

پسر منم سوخته بود هر چی بگی زدم خوب نشد اینو زدم قرمزی رو کشید بعدش دوباره زینک زدم کامل خوب شد

🖤 

پیفش دستش در نمیره.میگه پوشکم کن..میره پشتا قایم میشه کسی نبینتش...تو توالت نمیتونه..

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2740
یعنی تشنه نشدی یا بی حا باشی؟؟

خوب چرا، من کلا زود عصبی میشم و داد میزنم سر بچه ها ولی به خاطر ماه رمضان خیلی جلوی خودم را گرفتم و تونستم کنترل کنم، راستش اصلا نای عصبانیت نداشتم، به احترام روزه داری هم سعی کردم عصبانی نشم، سه سال پیش که روزهای رمضان در خرداد و گرمتر بود، از خدا هم کمک خواستم، خدا را شکر اصلا عصبی نشدم و سر بچه داد نزدم

عزیزم پماد ان ان یکبار بزنی جمعش میکنه اما کورتون داره و نباید زیاد استفاده بشه پسر منم سوخته بود ه ...

این پماد دست سازی هم ک دکتر داده بود کورتون توش داشت ،باید ان ان هم امتحان کنم

میگن اگه با پمادای سوختگی رفع نشه ممکنه عفونت باشه،راسته بنظرتون؟

شوهرم گیر داده میگه هی امروز فردا می کنی. بازش کن اگه نتونستی روزه ات رو بشکن . منم گفتم روزه مو ن ...

بخاطر پی پی بچه دعوا کردید😷

عزیز دلم دردسر نداره که،چه ربطی به روزه داره

قشنگ یه روز عزمتو جزم میکنی و بسم اله میگی

بچه که از خواب بیدار شد میبریش سرویس و بعد از جیش کردن میاری شورت آموزشی پاش میکنی

هر ۱۵ دقیقه میبریش دستشویی و انقدر میشونیش روی توالت فرنگیش تا بالاخره دستشویی کنه

ممکنه تو شورتش هم نجس شه اما بهتره دو تا شورت آموزشی بخری

به مرور یک ربع رو بکن نیم ساعت یک ساعت

وقتی دو ساعت شد دیگه احتیاج به شورت آموزشی هم ندنداره اده

🖤 
2706