2733
2739
عنوان

با این جاری چه کنم من؟!

377 بازدید | 30 پست

من ۴تا جاری دارم.من عروس اخری ام.حاری قبل من در کل خوش و اخلاق و مهربونه.من خیلی به خپدش و بچه هاش محبت میکنم.چون یه مدت برادرشوهرم بیکار بود برا بچه هاش توی مناسبتا کادو میخریدم.عروسی اقوامشون لباس میخواست من وند دست لباس بهش امانت دادم با اینکه خیلی تپل تر از منه.

برادرشوهرم دو سه ماهی هست توی یه شرکت خوب استخدام شده.

امروز شوهرم گفت داذاشم میگه دفترچه بیمه خانمتو برم بگیر که خانمم باهاش بره ام ار ای!همیشه هم خودش میخواد بره دکتر،دفترچه بیمه شوهرمو میگیره.

من گفتم نه،چون دفترچه م عکس داره و هب جاریم اصلا شبیه من نیست.ترسیدم مشکل ساز بشه.از طرفی هم راستش حس میکنم دیگه دارن ساده فرضمون میکنن و یه جورایی سواستفاده میکنن ازمون.

گفتم نه ولی الان عذاب وجدان دارم.

به نظرتون کار بدی کردم؟

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

اتفاقی نمیوفتاد دفتر چتو میدادی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نطرم میدادی، ارزش نداره اگر هم مشکلی پیش میومد برا جاریت بود نه تو، 

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اشتباه نکردی درد سر میشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

توکه اینقدخوبی کردی واسشون کاش دفترچتم میدادی زنگ بزن بگوبیاببر

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببخشید بابت غلطای املایی.تندتند تایپ کردم.

الان که برادر شوهرم کار داره میتونه بیمه تکمیلی کنه زن و بچشو دیگه.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2738

نه دیگه زیاده روی می کنن

اگر استخدامه ک باید بیمه شون کنن

اصلا از لحاظ شرعی هم درست نیست با دفترچه شما بره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

اره تو ک اینهمه لطف کردی با ی دفترچه خرابش نکن..نهایت اگه بشناسن قبول نمیکنن دفترچه رو الانم دیگه ب دفترچه گیر نمیدن زیاد

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..

مشکل برای تو میشد نه جاریت. خوب کردی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

منم خواهر شوهرم اینجوری میکرد . دفترچه رو اعتبار نمیزدن از دفترچه من استفاده میکرد . دفعه آخری دیگه ندادم . اونم حساب اومد دستش و رفت دفترچشو اعتبار زد😏

زندگیم : طاها♥️♥️♥️بهار
2706