2737
2734
عنوان

پس علت بی حوصلگی من چیه؟؟

181 بازدید | 20 پست

آزمایش تیروئید مشکلی نداشت.کم خونم نیستم ولی همش بی حالم نمیدونم علتش چیه؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید مشکل روحی داری منم وقتی فشار روحی دارم اصلا عین خرس تنبل میشم 

الان یکم افسردگی دارم ولی قبلا که افسرده نبودم هم بی حوصله بودم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
تنها علت بیکاری بی هدفی روزمرگی

وقتیم که یه کاری باید انجام بدم بزور انجام میدم میخام سریعتر تموم شه بیام بشینم لم بدم😐

2738
کمبود ویتامین دی و کلسیم

یکم ویتامین دی کم بود قرص میخورم بازم همینجوریم هر کاری بگی کردم ورزشم میکنم

تمام فکرایی که ناراحتت میکن بنداز دور منم همینطور بودم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
یکم حال و هواتو تغییر بده مثلا برو جاهایی شاد میشی 

همیشه که نمیتونم این کارو بکنم.

2706