2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیزی به اسم طب اسلامی نداریم،کلاهبرداری

احادیث که راجع به داروهاست رو سرچ کنید تو نت ، کلاهبردار وزارت بهداشت هستش که به حتی به تراریخته ها مجوز میده 

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
از کجا مطمئنی عزیزم؟؟؟؟ 

من از داروی زمستانه امام کاظم استفاده کردم خودم و دختر سه سالم ، کل زمستون اصلا سرمانخوردیم ،عالی بود 

در حالت عادی دخترم خیلی سرما میخورد و تا یکماه طول میکشید خوب شه 

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2738
احادیث که راجع به داروهاست رو سرچ کنید تو نت ، کلاهبردار وزارت بهداشت هستش که به حتی به تراریخته ها ...

شما نتیجه دیدین آیا؟؟ 

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"

رو همه اشخاص و بیماری ها و اختلالات جواب نمیده من رد نمیکنم ولی خوب تحقیق کنید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من از داروی زمستانه امام کاظم استفاده کردم خودم و دختر سه سالم ، کل زمستون اصلا سرمانخوردیم ،عالی بو ...

منم چند روز پیش از تابستانه استفاده کردم البته برای درمان سرماخوردگی همون روز اول گلو دردم رفع شد

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"

طب اسلامی نداریم. مجموع طب سنتی و یک سری از توصیه های ائمه رو قاطی کردن و شده طب اسلامی. اصلا تا ۲۰ سال پیش وجود نداشت...یه عده میگن نتیجه گرفتیم یه عده میگن بدبخت شدیم!

در مورد تراریخته هم که دوستمون گفت باید بگم درستع که هنوز مضراتش به درستی مشخص نشده ولی حقیقت اینه که اگه تراریخته ها نبودن الان نصف مردم دنیا از گرسنگی مرده بودن...

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊