2733
2734
عنوان

شیرخوردن نوزاد

224 بازدید | 30 پست

کسایی که تجربه دارن نوزادم دوماه و یک هفتشه احساس میکنم زیاد شیر میخوره زمانی که تو روز میخوابه معمولا یکساعته و تا بیدار میشه شیر میخواد شبام خیلی بخوابه دوساعته نمیدونم این طبیعیه یا نه خیلی وقتا خسته میشم دیگه

حتما شیرت کافی نیست و سیرش نمیکنه گلم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره معده نوزاد کوچیکه زود گرسنه میشن و کمترمیخورن .من برا بچم شبا مکافات بود بیدار نمیشد ب زوووور بیدارش میکردم تکونش میدادم چشاش باز نمیکرد الان ۱۰ بار بیدار میشه ۱۳ ماهشه

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم

عزیزم کاملا طبیعیه شیر مادر زود هضمه و بچه زود زود گرسنه میشه . هرچی بیشتر شیر بخوره بدنش قویتر و تپلتر میشه...وزن تولد و الانش چقدر؟ راستی دختره یا پسر؟

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2738
آره معده نوزاد کوچیکه زود گرسنه میشن و کمترمیخورن .من برا بچم شبا مکافات بود بیدار نمیشد ب زوووور بی ...

خب نوزاد شما که غذام میخوره چطور کوچکتر بود کمتر بیدار میشد

نمودار رشدش خوبه وزن وقدش خانه بهداشت گفت عالیه الان تقریبا۵کیلو و۵۰۰ وزنشه 

خوب نشونه کفایت شیر شما اینه که وزن گیری بچه خوبه

بچه ها ذاتا تمایل به مکیدن دارن و مرتب دوست دارن بمکند اگ دلدرد های کولیکی نداره از پستونک استفاده کنید

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
عزیزم کاملا طبیعیه شیر مادر زود هضمه و بچه زود زود گرسنه میشه . هرچی بیشتر شیر بخوره بدنش قویتر و تپ ...

پسره عزیزم ۳۳۸۰ بدنیا اومد وزن یک هفته پیشش ۵۵۰۰ بود

خب نوزاد شما که غذام میخوره چطور کوچکتر بود کمتر بیدار میشد

اون اوایل کوچیک بود بیشتر مبخابید میگفتن برا مغز نوزاد باید حتما ۲ ساعت یکبار بیدارش کنیم ک من ب سختی بیدار میشد مکافات .دخترم ۱۱ماهگی دندون درآورد الانم اذیت میکنه بخاطر دندوناش

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
 خوب نشونه کفایت شیر شما اینه که وزن گیری بچه خوبه بچه ها ذاتا تمایل به مکیدن دارن و مرتب دوست ...

دل درد نداره گاهی از پستونک استفاده میکنم ولی بعضی وقتا اصلا نمیگیره پستونک 

بعضی وقتا میگم شب قبل خواب چند سی سی بهش شیر خشک بدم شاید بیشتر خوابید.

دل درد نداره گاهی از پستونک استفاده میکنم ولی بعضی وقتا اصلا نمیگیره پستونک  بعضی وقتا میگم شب ...

بنظرمن شیر خودت خیلی عالی هستش حیفه شیر خشکیش کنی

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

من شبا بیدارش میکردم هر دو ساعت اگر نه خودش سه چهار ساعت می خوابید اما تو روز نه تقریبا در ساعت دو بار شیر میخورد بازم هرکی بلندش میکرد مثل جوجه دهنشو این ور اون ور تکون میداد انگار که چقدرررر گرسنه است بعضیها بهم می گفتن بچه سیر نمیشه تو شیر نداری و از این حرفا اما خودم مطمئن بودم که کافیه براش همینجوری شیر زرد از سینه ام بیرون می ریخت وزنشم ماشاالله بالای نمودار بود همیشه شکمشم فوق العاده خوب کار میکرد

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2706