2737
2739
عنوان

هر چند وقت یه بار عفونت می گیرین؟

299 بازدید | 37 پست

بچه ها من زود به زود عفونت می گیرم ولی حتی خودم متوجه نمیشم چون هیچ علامتی ندارم، وقتی میرم پیش دکتر زنان واسه پاپ اسمیر یا چیزای دیگه بهم میگه که عفونت داری، فک میکنم خیلی وقتا دارم و خودم هم نمیفهمم

خانما معمولا چند بار در سال ممکنه عفونت بگیرن

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من چند روزه عفونت گرفتم خارش شدید دارم بعد چیزایی مثل ببخشید دیدین میگن مثل پنیر ولی خشک نمیدونم عفونت قارچی همچین چیزی اگه کسی درمانشو میدونه بگه خداخیرتون بده

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤

من فقط یکبار عفونت ادرار گرفتم و یکبارم واژینال. دیگه تا حالا نگرفتم ۳۲ سالمه که اونم دلیل داشت تقصیر خودم بود. همیشه هم از ژل شستشوی واژینال استفاده میکنم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

از کجا باید فهمید؟ مجردا اصلا میگیرن؟ منکه دکتر نمیرم اصلا

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

من به مدت زباد داشتم

ولی یه کارایی کردم دگ نمیگیرم

اول اینکه برای شیو موی زاید دگ رفتم ایزر و مو مداره ک بخام با چیزی بزنم ک الوده باشه

شورتامو یه بار با دست میشورم یه بار میندازم توماشین بعدم توافتاب خشک میشن

شوهرمم قبل رابطه صد درصد باید خودشو بشوره اگرنشوره اجازه نمیدم

2706