2737
2734

باید برای یه مدرسه‌ای برنامه‌ی روز معلم اماده کنم.می‌خوام بشینم متن‌ها رو بنویسم.ولی می‌خوام یه تنوعی داشته باشه.اکثرا یه سری شعر و دکلمه می‌خونن اما بچه‌ها از داستان‌های واقعی بیشتر خوششون میاد.برای همین می‌خوام یکی دو تا داستان واقعی درباره‌ی معلما بذارم.شما داستان واقعی در مورد تاثیر معلم یا فداکاری های معلما می‌دونید؟یه سرنخ بدید توی اینترنت پیدا می‌کنم.مثلا خودم یکیش معلم هلن کلر رو می‌خوام بنویسم.اینجوری منظورمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلمی که تو آتیش سوخت

معلنی که زیر آوار رفت و بچه ها رو نجات داد سیستان 

معلمی که کلیه شو داد به شاگردش

معلمی که با پای گچ گرفته تو خونه اش کلاس درس برگزار کرد

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738
در مورد فداکاری طوسی و اون ناظم بنویسی خوبه  .   والا همچین میگه فرهیخته خصوصا معلم هااا ...

😑نه دوست عزیز.سو تفاهم شد.قطعا هر آدم فرهیخته‌ای معلم نیست و هر معلمی هم فرهیخته نیست‌ولی گفتم احتمالا معلم‌ها بیشتر اطلاع داشته باشن

معلمی که تو آتیش سوخت معلنی که زیر آوار رفت و بچه ها رو نجات داد سیستان  معلمی که کلیه شو داد ...

ممنونم دوست عزیز.سعی می‌کنم به همه‌ی اینا یه اشاره‌ای هر‌چند کوتاه داشته باشم

فقط هرکاری میکنین لطفا معلم هنر و ورزش یادتون نره چون اونام خیلی زحمت بچه هارو میکشن ولی هیچوقت دیده ...

دبیرستانی هستن معلم هنر ندارن.ولی معلم ورزش رو خوب شد گفتید.یادمه چند سال پیش یه معلم ورزش برای نجات یکی از دانش اموزاش فوت کرد.مانع افتادن دروازه روی اون شد ولی متاسفانه دروازه روی خودش افتاد.ممنون که یادم انداختید

2706