2733
2734
عنوان

کاشان رفتم الان برگشتم

3595 بازدید | 46 پست

رفتم گلاب گیری بچه ها توروخدا نرید افتضاح بود از تهران رفتم ترافیک شدید بود.گلاب گیری هم یه ظرف گذاشته بودند اصلا ارزش دیدن نداره ،انقدر پشه زیاد بود پدرمونو در اورد.کویره اصلا خوب نیست.خدایی الکی به کسایی که می خوان برن پیشنهاد ندید برن ،اصلا خوب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو....من رفتم اما جمعه هرگز نمیرم....خصوصا قمصر که بسیار زیباست.....کاشان هم پر از جاهای دیدنی..‌‌‌خانه های قدیمی.....الان هم برم چهارشنبه میرم

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
2731
چون شلوغ بوده خوش نگذشته من كاشان رفتم خيلي خوب بود خيلي خوش گذشت خود گلاب گيري كه چيز خاصي نداره و ...

شما که می گید کاشان قشنگه حتما جاهای قشنگ نرفتید

خود شهر كاشان قشنگ نيست زياد.ولى ما پارسال رفتيم نياسر خييييييلى قشنگ بود مخصوصا آبشارش.ابيانه هم قشنگ بود-

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
نگو....من رفتم اما جمعه هرگز نمیرم....خصوصا قمصر که بسیار زیباست.....کاشان هم پر از جاهای دیدنی..‌‌‌ ...

خداییش هیچی جز کثیفی نداشت قشنگ می خوای شمال جنوب اینجا چیه اه اه

2738
خود شهر كاشان قشنگ نيست زياد.ولى ما پارسال رفتيم نياسر خييييييلى قشنگ بود مخصوصا آبشارش.ابيانه هم قش ...

نیاسر هم رفتم از این ابشارا تو ایران زیاده.چیز خاصی نیست اکثر مردمی هم که اومده بودند مردم سطح پایین بودن ادم درست حسابی اصلا نبود

شما که می گید کاشان قشنگه حتما جاهای قشنگ نرفتید

خود كاشان رفتى واسه گلاب گيرى؟؟؟؟؟

گلاب گيرى ك چيز خاصى نداره بايد ميرفتى نياسر يا قمصر كه طبيعتش هم قشنگ باشه و باغ گل محمدى هم از نزديك ببينى ك كيف كنى😍

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
خود كاشان رفتى واسه گلاب گيرى؟؟؟؟؟ گلاب گيرى ك چيز خاصى نداره بايد ميرفتى نياسر يا قمصر كه طبيعتش ه ...

رفتم کاشان بعد رفتم نیاسر بعد هم قمصر گلاباشونم خیلی گرونتر از تهران بود همش سر توریستارو کلاه می زارند

نیاسر هم رفتم از این ابشارا تو ایران زیاده.چیز خاصی نیست اکثر مردمی هم که اومده بودند مردم سطح پایین ...

يعنى چون زياده قشنگ نيس😐😐😐😐