2737
2739
تو موعد پریودیم بعدیت میشه ۱۰ روز تا دو هفته بعد از لقاح ، ممکنه لقاح هم چند روز بعد نزدیکی باشه &nb ...

نفهمیدم الان تو موعد پریودی بیاد لکه هشدار پریود شدنه

لقاح تا چندروز بعد رابطه میاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو موعد پریودیم بعدیت میشه ۱۰ روز تا دو هفته بعد از لقاح ، ممکنه لقاح هم چند روز بعد نزدیکی باشه &nb ...

الان من ۱ماه و یه هفته از اخرین رابطه ام میگذره لکه بارداری نیس که موعد پریم هم هس درضمن قرص ال دی هم می خوردم

2728
نفهمیدم الان تو موعد پریودی بیاد لکه هشدار پریود شدنه لقاح تا چندروز بعد رابطه میاد؟

لقاح بستگی به تخمکگذاریت داره وقتی تخمگذاری انجام بشه لقاح هم صورت میگیره معمولا تو پریودی منظم و ۲۸ روزه روز ۱۴م پریودیه که البته بازم قطعی نیست 

تو موعد پریودی هم اگر لکه ببینی بله ممکنه لک لانه گزینی باشه که فقط در حد همون لکه بینیه و معمولا خونش صورتی یا قهوه ای رنگه 

الان من ۱ماه و یه هفته از اخرین رابطه ام میگذره لکه بارداری نیس که موعد پریم هم هس درضمن قرص ال دی ه ...

نمیدونم در مورد لکه بارداری پرسیدین منم در حد اطلاعاتم کمک کردم انشاالله هر چی میخواین و ب صلاحته باشه 

شما قرص ال دی رو مگه ۲۱ روزه نمیخوری؟ قرص هم شنیدم باعث لکه بینی میشه

نمیدونم در مورد لکه بارداری پرسیدین منم در حد اطلاعاتم کمک کردم انشاالله هر چی میخواین و ب صلاحته با ...

بله این لکه بینی فکر کنم مال پری باشه چون پری شدم الان