2737
2734
عنوان

خونریزی در ۱۰هفته ۱

88 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من ۱۰هفته هستم اوایل بارداری لکه بینی داشتم با شیاف برطرف شد امروز  یه دفعه شورتم خیش شد وخون اومد ولی لخته نبود رفتم بیمارستان با انگشتتش معاینه کرد گفت دهانه رحمت بسته است مشکلی نیست دوباره شیاف نوشت واسم و سونو نوشت فردا برم نگرانم یعنی ممکنه سقط بشه تو روخدا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اجازه نده از واژینال معاینه ت کنند . با توجه به اینکه لکه بینی داری بیشتر تحریک میشه.دکتر با سونوی ساده متوجه میشه دهانه رحمت بسته ست یا نه

استراحت کن هر دوازده ساعت شیاف بذار

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2728

به خدا تو یه شهر غریب هستم مادر وپدرم هم ازم‌دورن پیش مادرشوهرم میمونم‌اینقدر گریه کردم ناراحتم که نگو بداز شش سال حامله شدم ترسیدم که نکنه سقط بشه الان شیاف زدم به نظرتون تاثیری داره قطع بشه 

رابطه که نداری؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1