2737
2739
عنوان

دروغ مادرشوهر😕

239 بازدید | 8 پست

من خوراکم با خانواده شوهرم مشترکه و طبقه پایینشون زندگی میکنم.شوهرم گفته چند ماه هم این وضعو تحمل کن تا خونمون تکمیل بشه بریم ازینجا.تو این دوسالی ک اینجام مادرشوهرم رابطه خوبی ندارم بی احترامی نکردیم ب هم منتها ادم متوجه کم محلی ها میشه.چند روز پیش رفته بودم خونه مامانم تا اومدم یخچالو باز کردم دیدم ی بسته کاهو تو یخچاله از شوهرم پرسیدم تو اینو گذاشتی گفت نه من خبر ندارم.البته خیلی پیش میاد وسایلشون تو یخچال خودشون جا نشه بدن من بیارم بزارم یخچال خودم.تا اینکه امروز مادرشوهرم گفت اون کاهو دستمه بیار بالا اونروز تو یخچال جا نبود دادم فرشاد..شوشو..اورد گذاشت پایین .من ی لحظه قفل کرد ذهنم با این وجود دلم نیومد خیطش کنم اخه چند روزیه رابطش باهام بهتر شده.اینم بگم اصصصلا ازین اخلاقا ندارن بیان تو خونه من سرک بکشن.منم ادم حساسی نیستم ک چرا اومده مسعله من دروغ گفتنشه.چطور توجیه کنم خودمو دوستان???

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا؟

کلا زیاد قفل نمیکنم .اونروزم ی مقدار برنجشون تو یخچالم بود گفتم شاید سر ظهر بخواد اونو گرم کنه.مسعله من اومدنش نیس دروغشه

همه شون همینن من و شوهرم  رفته بودیم یه هتلی تو شمال تو پاییز قیمتش کم شده بود اونم فقط یه شب دو نفر بودیم و رفتیم اومدیم واسه اینا تعریف کردیم. یه مدت بعدش مادرشوهرم با خاله ی شوهرم و پدر شوهر و باجناقش و بچه و فلان می رن همون منطقه از شمال. برادر شوهرم زنگ زد اسم هتل شما چی بود؟ شوهرم گفت بهش. مادرشوهرم بی قرار بوده حتما بره همونجا اقامت کنه. خلاصه بعدا شوهرم تلفنی از مادرش پرسید رفتین اون هتله؟ مادرش گفت وقت نکردیم بریم دور بوده! ولی من چون ذات خرابشو می شناختم از برادرشوهرم جداگانه پرسیدم رفتین گفت اره رفتیم قیمتشو که گفته پرهامون ریخته برگشتیم! 

2738
همه شون همینن من و شوهرم  رفته بودیم یه هتلی تو شمال تو پاییز قیمتش کم شده بود اونم فقط یه شب د ...

خخخخ فک کن همه هم و غمش این بوده ک بره اونجا