2737
2739
عنوان

ارتباط چشمی ضعیف نوزاد

2182 بازدید | 22 پست

خانهایی که بچتون ارتباط چشمی ضعیف داشتن یا دارن میشه بیاین با هم باشیم تا به هم کمک کنیم بچه هامون بهتر بشن؟

من دو قلو دارم و پسرام الان 8 ماه و 16 روزشونه ولی یکیشون ارتباط چشمیش به آدمها خیلی ضعیفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چند تا از تاپیک ها تو خوندم دوست من بچش 30هفته دنیا اومد البته دو قلو بود ولی یه قلش ماه سوم قلبش و ایستاد چون مشکل قلبی داشت قل دوم دختر بود چهل روز بیمارستان بود تا نه ماهگی نه علت میزد نه صدا در میآورد خیلی طول کشید تا شروع کنه الانم چهار ساله شده کاملا سالمه امید وارم نینی شمام خوب بشه نگران نباش

2731
سلام عزیزم چند تا از تاپیک ها تو خوندم دوست من بچش 30هفته دنیا اومد البته دو قلو بود ولی یه قلش ماه ...

فدات شم عزیزم

پسرای منم 31 هفته دنیا اومدن تازه یه قلم قلت میزنه اون یکی دمر میشه

من فقط نگران ارتباط چشمیش هستم چون میترسم اوتیسم باشه

سلام استارت .پسرمنم 34هفتگی دنیا تومده الان9ماهش.غلت میزنه.بابا و اب میگه.اما چاردست وپا نمیره نه سینه خیز دارم میمیرم از نگرانی😭😭😭😭

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
راهکار بدیم به هم برا بهبود بچه هامون لااقل یه ذره از دل مشغولیامون کم میشه

عزیزم دوقلوهای نازت چندروز دستگاه بودن؟منم هفته ۳۱ هستم و احتمال زایمان زودرسم...خیلی میترسم

2740
عزیزم دوقلوهای نازت چندروز دستگاه بودن؟منم هفته ۳۱ هستم و احتمال زایمان زودرسم...خیلی میترسم

آمپول بتا بزن ان شاا... چیزی نمیشه و سره وقت دنیامیان واسه من 12 روز تو دستگاه بودن 

آمپول بتا بزن ان شاا... چیزی نمیشه و سره وقت دنیامیان واسه من 12 روز تو دستگاه بودن 

مرسی عزیزم دکترم میگه قبل سزارین یعنی هروقت اورزانسی شدی میزنن بیمارستان  چون یه بار فقط میزنن توبارداری ..شما هفته چند زدین؟؟خودم موندم چیکارکنم خیلی درد دارم میترسم موقع سز  تاثیر نداشته باشه 

فدات شم عزیزم پسرای منم 31 هفته دنیا اومدن تازه یه قلم قلت میزنه اون یکی دمر میشه من فقط نگران ارت ...

سلام عزیزم خوبین

تاپیکاتونو میخوندم که ارتباط چشمی یکی از پسراتون کم شده 

راستش پسر من ۲ ماه و ۲۲ روزه ست . دو روزه کلا نگام نمیکنه وقتی باهاش حرف میزنم انگار اون بچه قبلی نیس 

خیلی نگرانم 

تو رو خدا از تجربیاتتون بگین

الان پسرتون بزرگ شده در چه وضعیه

خدایا شکر ... کمکم کن 😥
سلام عزیزم خوبین تاپیکاتونو میخوندم که ارتباط چشمی یکی از پسراتون کم شده  راستش پسر من ۲ ماه ...

عزیزم دوماه خیلی زوده که نگرانتون کته

بچه من 2 ماه دیگه یکسالش میشه

نگران فرشته کوچولوت نباش عزیزم

عزیزم دوماه خیلی زوده که نگرانتون کته بچه من 2 ماه دیگه یکسالش میشه نگران فرشته کوچولوت نباش عزیزم

خانمی لطفا بگین الان گل پسرتون در چه وضعه پسرم کم مونده سه ماهشو تموم کنه

بخدا نگرانم 

😭😭

خدایا شکر ... کمکم کن 😥
عزیزم دوماه خیلی زوده که نگرانتون کته بچه من 2 ماه دیگه یکسالش میشه نگران فرشته کوچولوت نباش عزیزم

میشه بگین پسرتون از کی به چشمتون نگاه میکنه؟خوب شده ؟دخترم 4 ماهش تموم شده خیلی کم کگاهم میکنه میشه جواب بدین

2706