2752
2734
عنوان

دوستان شما قضاوت کنید😔

814 بازدید | 103 پست

در پی تایپیک خواستگار پولدار که استارتر اون تایپیک گفته بود من یه خواستگار کوتاه ولی پولدار دارم.

من پایینش پست گذاشتم و گفتن که عزیزم ممکنه تو معیارت یه چیز دیگه باشه بزار بیان خونتون و طرفت اونقدر با کمالات باشه و اون ایده آل های تو رو داشته باشه باهاش ازدواج کنی.

ولی من خودم به شخصه دوست ندارم با ادمی که قدش زیر ۱۸۰باشه ازدواج کنم و به دردم نمیخوره.

نه بیشتر نه کمتر

یه سری از دوستان در جواب من گفتن مگه اونایی که زیر ۱۸۰ادم نیستن این چه حرفیه درک مهمه

من نگفتم درک مهم نی گفتم دوست دارم همسر اینده ام قدش بلند باشه

چرا بعضی از دوستان دوست دارن سریع قضاوت کنن و یه جوابی به طرف بدن.شاید اون شخص گذشته ای داشته باشه 

در ضمن نمیشه نظر خودشون رو به من تحمیل کنن

من خودم یه بار نامزد کردم بخاطر قدش و درک کمش نامزدی رو به هم زدم. چون یه بار که خواستیم با هم بریم مراسم من لباس مجلسی تنم بود که باید پاشنه بلند میپوشیدم 

ولی وقتی پوشیدم قدم ازش رد کرد بخاطرهمین گفت کاش یه کفش دیگه بپوشی دوست ندارم قدت از من رد کنه یا هم قدم باشی.🙁منم نه فقط بخاطر قدش بخاطر درک کمش

من میتونستم تا اخر‌عمرم پاشنه بلند نپوشم ولی نمیتونستم با بی عقلیش کنار بیام.

چرا هر حرفی به ذهنمون میرسه باید بگیم یکی از خانما به من میگه کسی که میگه مرد زیر بدرد زیر۱۸۰نمیخوره مریض روانیه😐

من گفتم به درد من نمیخوره نگفتم که مردا بدن

خدایی دل شکستن هنر نی

شما بیایدبگید من حرف بدی زدم؟😢

خوبه من به استارتر گفتم که درکش مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قد خودت چنده مگ

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731

قد باید متناسب باشه. اگه مثلا شما ۱۷۰ هستید حق دارید همسرتون ۱۸۰ باشه. ولی در کل من همیشه گفتم ک شاید ما پدر و مادر و خواهر برادرمون رو خودمون انتخاب نکردیم ولی خدا این حق رو داده ک همسرتون رو خودمون انتخاب کنیم و باید مطابق دلمون باشه حتما

بیخیال بابا

منم یه بار گفتم که یه خاستگار داشتم با این تفاوت سنی بابام پرتش کرد بیرون بهش گفا بچه باز

گویا یه عده ایی با این اختلاف سنی شوهر کردند

کلا بعضی هااا دنبال دعوا هستند حالا شما هرچی دوس داری بگوو ذاتا ادم های دعوایی هستند

هم خیلی بچه ای هم اینجارو جدی گرفتی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706