2737
2734
عنوان

تب شدید دخترم لطفا کمکم کنید

146 بازدید | 17 پست

سلام دیروز دخترم رو بردم دکتر سرفه داشت و آبریزش بینی بهش فقط دیفن هیدرامین دادن گفت اگه تب کرد دوباره بیاریش دیشب تب داشت بهش استامینوفن دادم و شیاف کردم یکم تبش پایین اومد الان دوساعته سرش و شکمش داغه و تب کرده شیاف کردم تا فردا بتونم ببرم دکتر چیکار کنم این قد تب نکنه به نظرتان بدنش عفونت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره بدنش عفونت داره که تب میکنه بعداز اینکه خوب شد یعنی بعداز اینکه تبش پایین اومدو خوب خوب شد ،هرروز براش دمکرده نعناع بده ،تو سبزی خوردن بده بخوره نعناع رو ،دمکرده پونه بده بهش کامل عفونتش رو از بین میبره ،چهل روز بده بخوره ،،،الانم برای پایین اومدن تبش از پاشویه نمک وآب استفاده کن اگه تاشب پایین نیومد اونطوری نخوابی ،ببرش حتما دکتر

انشالله ک عفونت نداره. زود خوب میشه. این ویروس جدیده بچه ها میگیرن هرکدوم ی نوع علائمشه نشون میده. بچه ها من دو هفته پیش مریض شدن سرفه و تهوع و آبریزش باهم داشتن. ه چی ام دارو دادم خوب نشدن آخرش پونه و آویشم دم کردم دادم خوردن بهتر شدن

2740

اصلا هول نکن خانمی

همین الان ببرش بیمارستان چون مطب تعطیله.

تب خطرناکه 

آگه میخاستی پایین بیاد از دیشب اومده بود 

بعضی کارها رو باید ببری جایی که درسته 

تب شوخی بردار نیست عزیزم .

به گزارش حوزه فرهنگی باشگاه خبرنگاران ؛سيّدبن‌‏طاوُس درمُهَجُ‏‌الدَّعَوات‏ روايتى از سلمان نقل فرموده كه در آخرش مذكور است چيزى كه حاصلش اين است؛ حضرت فاطمه‏‌(عليها السلام) آموخت به من كلامى كه از حضرت رسول‏ (صلى الله عليه وآله) آموخته بود و در وقت صبح و شام آن را می‌خواند و فرمود اگر می‌خواهى در دنيا هرگز، تو را تب نگيرد مداومت كن برآن و آن دعا اين است: 

بِسْمِ اللَّهِ النُّورِ، بِسْمِ اللَّهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللَّهِ نُورٌ عَلى‏ نُورٍ، بِسْمِ اللَّهِ‏ الَّذى‏ هُوَ مُدَبِّرُ الْاُمُورِ، بِسْمِ اللَّهِ الَّذى‏ خَلَقَ النُّورَ مِنَ ‏ْالنُّورِ، اَلْحَمْدُ للَّهِ الَّذى‏ خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ،  

وَ اَنْزَلَ النُّورَ عَلىَ الطُّورِ، فى‏ كِتابٍ‏ مَسْطُورٍ، فى‏ رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلى‏ نَبِىٍّ مَحْبُورٍ، 

اَلْحَمْدُ للَّهِ‏ِ الَّذى‏ هُوَ بِالْعِزِّ مَذْكُورٌ، وَبِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَعَلَى السَّرَّآءِ وَالضَّرَّآءِ مَشْكُورٌ، وَصَلَّی اللَّهُ عَلى‏ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرينَ. 

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

عزیزم این دعا رو چندین بار براش بخون به اذن خدا حتما حتما حتما نتیجه اش رو می بینی

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

به نظرم ببرش بیمارستان عزیزم .تب و اسهال خطرناکه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
اصلا هول نکن خانمی همین الان ببرش بیمارستان چون مطب تعطیله. تب خطرناکه  آگه میخاستی پایین بی ...

بخدا دارم دق میکنم شوهرم سرکاره  شب میبرم دکتر آخه شهرمان دکتر خوب نداره باید ببرمش مطب اونم فردا عصر باز میشه الان مجبورم ببرم اورژانس

2706