2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پول بابا پول.....پیاز کیلویی ده تومن بادمجون کیلویی پنج تومن پوشک بچه بالای شصت تومن.عشق کجا فقط پول 😂😂😂😂قانع شدی عزیزم؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من میبودم دوست داشتنو انتخاب میکردم چون ادمی که دوستت داره بعدا باهم میتونین پولداربشین ولی کسی که دوستت نداره وفقط پولداره اگه یه روزی پولش تموم بشه تومیمونی و یه ادم بی پول که هیچ علاقه ای بهش نداری 

2740
من میبودم دوست داشتنو انتخاب میکردم چون ادمی که دوستت داره بعدا باهم میتونین پولداربشین ولی کسی که د ...

خخخ خب جدامیشم اخه پولدار خوبه ها موهاتو پونصد هزار تومن داره بد رنگ کنی بی پول که نداره

بخدا عشق خیلی خوبه اما وقتی صاحبخونه اجاره میخواد پول پیش میخواد بچه ت لباس میخواد ی ادکلن شده 500 تومن پراید شده 70 تومن پول منطقی تره.البته اگه سیاست و مدیریت داشته باشی آدم پولدارم میتونی عاشق خودت کنی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤