2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد این مرد چیه

874 بازدید | 83 پست

خصوصیات خوبش دست و دل بازه ,خوش تیپ,پولدار,خوش اخلاق,تحصیلکرده,بهترین امکانات زندگی رو برای زنش فراهم میکنه,در برخورد بارزنای دیگه مغروره,به تمیزی خونه و غذا و اینا گیر نمیده یعنی اگه زنش غذا درست نکنه براش مهم نیست در کل گیر بده نیس تو این جور مسائل,خصوصیات بدش نمیزاره زنش تنهایی بیرون بره و یکم لوس و مامانیه و خیلی به خانوادش بها میده ولی اولویت زندگیش زن و بچشه 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خیلی خوبه که

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
به نظرم اگه نمیخوایش حاضرم با شوهرم عوضش کنم😁

😀😂

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2738

خوبه اگه اولویتش زن و بچشه من شوهرم یه آدم خنثی است نه به خانوادش اهمیت میده نه به ما روز بروز داره بیتفاوت تر میشه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706