2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من فقط عاشقتمو تویی همه دنیام😁سلطانه سلطانه همش دورهمی کُردانه😏

بقیه اش یادم نیس😂😂الان دارم هالی هالی  اشو گوش میدم هالی هالی انتی حبکن غالی ..تو چشات حرف ندارن رنگ چشماتم عالی

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

حالا هی برو

حالا هی بگرد

تایه جایی ک نشه کاری کرد

شاید دوریمون راه چاره شد

شاید عاشقت یه ستاره شد

درد ندیدنت برام کم نبود

چه حیف عشق من عاشقم نبود

همین الان داشتم لب میزدم  اتفاقا🤣🤣

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
تو رفتی از کنارم اما رفتنت پر از معماست

گفتمت ازعشق وباور...گفتی ازنگاه اخرررر هیییییی

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
صدای گریه بارون توی ناودون نمیاد اون که من دوسش دارم از خونه بیرون نمیاد واسه این دل تنها دیگه مهمون ...

نمباد نمیاد نمیاد تا بدونه جای خالیش تو خونه واسه من یه زندونه

مهروز70 سابق😕
سلامتی فابریکا سلامتی ایربلا مخلص همه سینگلا  هفتادیاشصتیا

بقیه اش یادم نیس ....تو هم چشمات قفله خودمه ... هالی هالی گوش میدم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706