2752
2734

تواینستا یکی لایو گذاشته بود از تولد یه دختر ۲ یا۳ ساله یه تولد خیلی مجلل

داشتم نگاه میکردم وکامنتهارو میخوندم دیدم یکی نوشت خوشبحالتون خیلی دلم میخواست امسال برای دخترم تولد بگیرم ولی نمیتونم الهی بمیرم برای دخترم...

یکی دیگه میگفت خوش به حالتون گرونی واین چیزا فقط روی ما اثر داره

وای انقدر دلم گرفت... چقدر اختلاف طبقاتی داریم توجامعه 

مردممون باید حسرت یه تولد برای بچشون رو بخورن

کاش نمیدیدم اون کلیپو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چقدم بیشعور داریم تو جامعه امون

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لینکش رو بزار یا بگو کیه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
چقدم بیشعور داریم تو جامعه امون

وات؟😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وات؟😑

همینکه تو این وضیعت اینکارا رو میکنن😁😊

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

وللا منم امسال بدلیل اوضاع بد مالی یک تولد خیلی،ساده برای دخترم گرفتم پنج تا از دوستای صمیمیش دعوت کردم یه صرف یک نهار ساده که ماکارانی درست کردم ویک کیک ساده که خودم درست کردم ایقد به دخترم و دوستاش خوش گذشت گاهی با کمترین امکانات میشه باعث خوشحالی بچه ها بشه اصلا لازم نیست حتما لاکچری و خیلی پر زرق وبرق باشه

به وقت تولد دوقلوها