2737
2739

سلام دوستان من چند وقت پیش تاپیک زدم که باردارم و حال روحیم خیلی بده و توانایی بچه داری ندارم.

قصدم این بود سقط کنم اما دوستان پیشنهاد دادن برم مشاوره

و سرخود تصمیم نگیرم.

منم دیروز رفتم مشاوره صحبت کردیم و بعد از اتمام جلسه گفت من صلاح نمیبینم تو این شرایط بچه رو به دنیا بیاری.

البته شاید جمله ش دقیقا این نبود ولی مفهومش همین بود.

در نهایت یک تست روانشناسی داد انجام دادم که ۲۶۰ تا سوال بود.سوالاتشم دقیق جواب دادم و تو سوالاتی که شفاهی ازم میپرسید کوچکترین اغراقی نکردم.

حالا گفتن شنبه با همسرت باید بیای

میخوام ببینم ایشون بعنوان دکتر روانشناس میتونن مجوز سقط بدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
گناااااه توروخدا نکن این کارو😔

از حکمت خدا سر در نمیارم یه بچه اینجوری 

یکیم مثل شما در پی همون بچه 

عجیبه 😞😞😞😞😞

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

این کارو نکن .. همیشه اینو بگو شاید این اخرین شانسم باشه .. من سقط عمد داشتم ۲سال پیش .. حالا بعد این همه وقت باردارشدم و نگرانم  ی وقت اتفاقی واسش نیوفته .. خیلی سختی کشیدیم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

اگه شرایط روحیت بده بچرو ب دنیا نیار میدونی اینجا هیشکی از حال شما خبر نداره همه میگن وای بچه گناه داره و فلان ولی با شرایط روحی داغون بچه آوردن ظلمه درحق اون بچه چون حتی ممکنه آسیب بزنی بهش من کشیدم میدونم چی میگی منم افسردگی داشتم تا چندماه و حتی دوس داشتم خودمو بچمو بکشم 

2706