2733
2734
عنوان

سلام بیاین یه لحضه....

62 بازدید | 13 پست

من سیزده روزه زایمان کردم ازین سیزده روز چهار روزشو خونه بابام بودم.ما طبقه پایین خونه مادرشوهرم میشینیم چندروزپیش مادرشوهرم زنگ زدازم پرسید دیشب مهدی کجا بوده منم فک میکردم خونه امون بوده نمیدونستم شبو کحابوده گفتم نمیدونم زنگ زدم به شوهرم ببینم حرفی میزنه از دیشب که نبوده یا نه اما هیچ حرفی نزد تااینکه بهش گفتم مادرت بهم زنگ زد همینو که گفتم هی پیله کرد چی گفته زنگ زده امار منو بده و اینحرفا منم بهش گفتم که گفته دیشب خونه نبودی اونم گفت اره توخونه داشته فیلم نگاه میکرده برقا قطع شده ساعته سه صبح بوده خوابش نمیبرده رفته بیرون دور زده شبم توماشین خوابیده صبحم ازهمون ور رفته سرکار بنظرتون حرفشو باورکنم خیلی بهش شک کردم مگه میشه شب تاصبح توماشین بخوابه ازطرفیم بی نهایت اصرار داشت برم خونه خودم همش میگف شبابدون توخوابم نمیبره تاصبح بیدارم که بزور منو ازخونه مادرم اورد.

به نظرم یکم ترسوه

یا شاید واقعا تحمل نداره بدون تو

اگه سرو گوشش میجنبید بهت میگفت بیشتر بمون خونه بابات

بهش گیر ندخ

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیر نده..

شوهر منم بعد زایمانم یه فیلمایی برام بازی کرد..

البته من تنهاش نذاشتم و مامانم اومد خونمون ،ولی وقتی مامانم رفت دو سه روز رفتم خونه مادرشوهرم که شوهرم نمیومد پیشم و میگفت خونه خالیه دزد میاد و میرفت تنها بخوابه.. فیلمهای بد نگاه میکرد و.. معلوم نبود چش بود...

ولی یکی بهم گفت هر روز برای شوهرت آیت الکرسی بخون بهش فوت کن از صبح تا شب خدا خودش مراقبش باشه..منم این کارو کردم و خیلی بهتر شد و رفتارای مسخره اش کم شد..

دیگه هم بدون شوهرم به هیچ دلیلی جایی نخوابیدم..

توام برو خونتون و یه ذره زرنگ باش و خودتو تقویت کن زود خوب شی و زندگیت به روال سابق برگرده..

اینجا هم ازین حرفا نزن که یکسری میان فقط توی دل ادم رو خالی میکنن...

2731
گیر نده.. شوهر منم بعد زایمانم یه فیلمایی برام بازی کرد.. البته من تنهاش نذاشتم و مامانم اومد خونم ...

فیلم و که مطمعنم نگاه میکنه اما من از این میترسم نکنه شب باکسی بوده ولی باز باخودم میگم اگه باکسی میبوده انقد اصرار نداشت برم خونم و بزور منو ازخونه مادرم نمیاورد خونه خودم.

یعنی چی ترسویه یعنی اونشب توماشین بوده واقعا؟؟اصلا دلم اروم نمیگیره.

آره دیگه

اگه مشکوک بود بهت میگفت برنگرد

بعد هم کسی که بخواد بره از اون کارا فقط شب نمیره

توی روز هم به راحتی میتونه بره

بهش شک نکن

ولی درعین حال مراقبش هم باش

ازش فاصله نگیر محبتت رو کم نکن

وقتی هم خوب شدی از رابطه کم نزار

انشاءالله که چیزی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره دیگه اگه مشکوک بود بهت میگفت برنگرد بعد هم کسی که بخواد بره از اون کارا فقط شب نمیره توی روز ...

توبارداریم خیلی رفتاراش عوض شده منم خیلی زود رنج شدم مطمعنم خیانت نمیکنه بهم ولی مطمعنم فیلم نگاه میکنه. بدون من قبلا چیزی نمیخورد اما الان اینجوری نیست خیلی راحت میره چیزی میخوره.

توبارداریم خیلی رفتاراش عوض شده منم خیلی زود رنج شدم مطمعنم خیانت نمیکنه بهم ولی مطمعنم فیلم نگاه می ...

ببین نمیخوام توی دلت رو خالی کنماااا

ولی از هییییییچ مردی مطمئن نباش

حواست بهش باشه

نزار بچت باعث بشه که به شوهرت بی توجه بشی

منم از شوهرم مطمئن بودم ولی متاسفانه.....😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بهش تهمت نزن.. ولی چه مادر شوهر خوبی داری که بهت آمار میده.. مال من بود پسرشو با صدتا ج.نده هم میدید میگفت نه پسرم امامه و تو بدی که تهمت میزنی و..

قدر مادرشوهرتو بدون..

بعدم مرد اگه بخواد غلطی کنه نیازی نداره که زنش خونه اش باشه یا نه.. وقتی زنش خونه هم باشه طی روز هم میتونه توی ماشین حتی یه جای خلوت کارشو بکنه..

توام به خودت خوب برس زود خوب شی.. اگر سز شدی جای بخیه هاتو خشک نگه دار و اگر عسل طبیعی داری بزن خیلی زودتر از چیزی که باید زخمت جوش میخوره و خوب غذا بخور ضعیف و بی حال نباشی اون از دیدنت مایوس شه..

راجب دیشب هم زیاد سوال پیچش نکن بدتر خودت دل چرک میشی..

ببین نمیخوام توی دلت رو خالی کنماااا ولی از هییییییچ مردی مطمئن نباش حواست بهش باشه نزار بچت باعث ...

بچم نمیزاره زیاد کنارهم باشیم قبلنا هرشب باهم بیرون بودیم اماالان بخاطر بچه هرشب التماس میکنه بریم دوربزنیم ولیرنمیرم میترسم این کارا باعث دوری بینمون بشه مخصوصا که تایکی دوماه رابطه ام نمیشه داشته باشیم وشوهرم خیلیم طبعش گرمه ونیازش بالاس اماازروزی که رفتم خونم سعی کردم ازطریقای دیگه نیازشو برطرف کنم اما دلم خیلی نگرانه.

بهش تهمت نزن.. ولی چه مادر شوهر خوبی داری که بهت آمار میده.. مال من بود پسرشو با صدتا ج.نده هم میدید ...

نه من اصلا دیگه سوال پیچش نکردم خودش,همونو که گفت من دیگه حرفی نزدم و وانمود کردم که باور کردم ولی بچم خیلی اذیت میکنه باید برم چندشب دیگه خونه مادرم وایستم تنهایی از پس بچم برنمیام چیکارکنم اخه.

بچم نمیزاره زیاد کنارهم باشیم قبلنا هرشب باهم بیرون بودیم اماالان بخاطر بچه هرشب التماس میکنه بریم د ...

نه حتما باهاش برو

البته اگه حالت خوبه

آفرین نزار نیازش براش بشه معضل که حتما به راه های دیگه هم فکر میکنه حتما خودت دست به کار شو

خیلی هم به خودت برس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توبارداریم خیلی رفتاراش عوض شده منم خیلی زود رنج شدم مطمعنم خیانت نمیکنه بهم ولی مطمعنم فیلم نگاه می ...

یه سری آی لاو بازیا که فقط مال نامزدی و اوایل ازدواج و بعدا کم میشه.. حساس نشو..

شوهر من اوایل همش بهم میگفت دوست دارم بچه دار که شدیم حتی بهش میگم منو چقدر دوست داری مسخره بازی در میاره هی گیر میدم میپرسم میگه اینکه بغلت کردم یعنی دوست دارم میگم بگو دوسم داری چرا هیچ وقت ازم تعریف نمیکنی از غذا و.. اونم مسخره میکنه

ولی من به دل نمیگیرم توام باید عادت کنی.. دل بردن و مخ زدنهای مردا بعد از یه مدت از بین میره و نمیتونن مثل زمان پسری مخ بزنن ازمون..😕

ولی بهش بیشتر توجه کن فکر نکنه با اومدن بچه تو دیگه به فکرش نیستی و همه فکر و حواست به بچه است و پیش خودش بگه دیگه خودم باید به فکر خودم باشم و بخورم و بخوابم و..

هر روز بهش بگو بچه رو دوست دارم ولی بابای بچه رو بیشتر..بچه یه روز میره دنبال زندگی خودش ولی تو برای من میمونی..

بهش محبت کن.. مخصوصا وقتی بچه یک ساعت خوابه تو اون یک ساعت بلند شو به خودت برس به خونه برس غذاتو بپز و همه چی رو آماده کن.. من گاهی ظهر وقت پیدا میکرد شام رو میپختم خاموش میکردم که اکثر وقتا بچه از غروب به بعد همش گریه میکرد من هم خودم مرتب بودم هم خونه هم غذام آماده بود فقط کافی بود گرمش کنم.. حواسم بود که شوهرم میاد خسته و کوفته.. منو شلخته و خونه کثیف و شام نداشته باشم و گریه بچه هم دیگه بره رو اعصابش..همه چی آماده بود فقط گریه بچه رو چاره نداشتم که اونم درک میکرد.. و تو رابطه هم براش کم نذاشتم..

دقت کنی بیشتر مردا زمان پری و حاملگی بیشتر میچسبن به زنشون و انگار تیک پیدا میکنن که نمیتونن کاری کنن..

تا جایی که میتونی تو رابطه راضیش کن نره به بیراهه.. درست میشه ایشاا...

نرو خونه بابات.. به مامانت بگو بیاد.. یا از مادرشوهرت کمک بگیر.. چقدر خودتو ضعیف نشون میدی فکر کردی دو روز بری خونه بابات بچه یهو میشه دو ساله و کار و زحمت تو تموم میشه.. نه عزیزم بچه تا روزی که مادر نفس میکشه براش زحمت داره فقط تو سنهای مختلف زحمتها متفاوته..

منم خیلی اذیت شدم ولی هیچ وقت شوهرمو تنها نذاشتم به خاطر بچه.. کم کم باید یاد بگیری بچه داری رو تنها انجام بدی و سختیهاشو به جون بخری .. تا فرداها بچه دوم رو آوردی پخته و کامل باشی.. هم به خودت برسی هم نوزادت هم بچه اولت هم شوهرت.. هم با فک و فامیل برو بیا کنی و بچه رو بهونه نکنی هیچ جا نری هیشکی خونه ات نیاد..

زرنگ باش.. بخور بخواب تایمهایی که بچه خوابه کاراتو بکن روزای اول بچه زیاد میخوابه خیلی دردسر کمتره.. صبر کن چند وقت دیگه کمتر میخوابه بیشتر بیداره.. دندون در میاره بی تابی میکنه..

انقدر نرو خونه بابات به خودت فشار بیار و بگو من میتونم خودم باید رو پای خودم وایسم.. مردم با بچه کوچیک سر کار میرن من که فقط خونه دارم باید بتونم...از خودت بخواه انرژیتو بالا ببر برنامه ریزی داشته باش که هم به کارات برسی هم به خودت و تغزیه ات هم شب که شوهرت میاد به اون برسی باهاش حرف بزنی تایم بگذرونی باهاش..