2737
2739
عنوان

عاشق دوقلو

254 بازدید | 25 پست

منو شوهرم خیلی دوقلو دوست داریم ولی تو فامیلای نزدیکمون دوقلو نداریم، راهی چیزی هست مثلا شده کسی با قرص دوقلو حامله شه؟ از این ورم از زایمان طبیعی خیلی میترسم دعا میکنم دوقلو شه که بشه سزارین کرد.😑😑😑

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مامانم دوقولوعه مادرشوهرم دوقولو زاییده خودم کلوموفین خوردم احتمال داره ک دوقولو باشه چون بتام خیلی بالا بود😫😩

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

سلام 

به امید خدا هر چی خیره براتون رقم بخوره  ایا از مشکلات دوقولوها خبر دارید ؟معمولا چند قولو زایی در افرادی که دارند درمان میکنند بیشتر دیده میشه . ولی خب هر چی خدا صلاح بدونه امیدوارم دوقولوهاتون هرچه زودتر بیان توزندگیتون 

2738

مطمئناهرکاری راهی داره ولی دوقلو داشتن هم ریسکاوسختیای خودشوداره؛بهترِبسپاری به خداهرچی صلاح باشه میده❤

یکی ازدوستای منم سابقه دوقلونداشتن اماخودش دوقلودارشده دکترش گفته چون ال دی میخوردی دوقلوشدن

میگن با کلومیفن دو قلو میشه ولی من نشدم مگه بری ای وی اف کنی

منم خوردم🙈مادربزرگم دوقلو داشته دایی هام و دختر داییهام

امید دارم منم بتونم،دعا کنید این ماه دوقلو باردار شم

این ماه دارو خوردم

من مامانم دوقولوعه مادرشوهرم دوقولو زاییده خودم کلوموفین خوردم احتمال داره ک دوقولو باشه چون بتام خی ...

چقد خوب 😍

مطمئناهرکاری راهی داره ولی دوقلو داشتن هم ریسکاوسختیای خودشوداره؛بهترِبسپاری به خداهرچی صلاح باشه می ...

من اصلا قرص ضد بارداری مصرف نمیکنم خیلی کم آخرین بار فک کنم 6.7ماه پیش

میگن با کلومیفن دو قلو میشه ولی من نشدم مگه بری ای وی اف کنی

😂امضات👏

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706