2737
2739

سلام دوستان. لطفا ایده هایی که برای سفره رمضان در شهرهاتون دارید رو بنویسید. در مورد حلوایی که درست می کنید یا غذاهایی که فقط در رمضان می‌پزید. 

اگر کسی ایده جدید هم داره بنویسه. 

لگیمات،،،شعریه،،،فرنی،،،،رولت باگت وپنیر و سبزی،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه لگیمات اول دو پیمونه آرد گندم رو با ی قاشق چای خوری مخمر قاطی میکنی با یکم آب ک نسبتا خمیر شه بعد میزاری کنار واسه دو س ساعت بعد میاری دو قاشق نشاسته بهش اضافه میکنی با ی چهار پنج تا قاشق غذا خوری ماست ببین مایه ات باید نه روون بشه نه خمیر. بعد توی روغن سرخ میکنی با قاشق مرباخوری برمیداری میندازی تو زوغن

لگیمات دستورای مختلفی داره،،،،اونجوری که دوستمون گفت ما درست نمیکنیم،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شعریه رو ما این طوری درست میکنیم. 

اول رشته های شعریه رو داخل قابلمه میریزم بعد با کره یا روغن حیوانی تفت می دم. بعد که یه مقدار سرخ شدش شیر رو اضافه می کنم یه مقدار که جوشید شکر و گلاب و هل ر واضافه می کنم. حدود 45 دقیقه این ها کلا رو گاز می مونه.  بعد هم با پود پسته و مغز بادوم تزئین می کنیم 

2740