2737
2734
عنوان

اشتباه در تعیین جنسیت با آزمایش خون

19688 بازدید | 33 پست

8هفته و چهار روز آزمایش خون دادم برای تعیین جنسیت......گفت پسر.هفته 17 رفتم سونو ( 4سونو رفتم )دکتر ها گفتن صددر صد  دختر.نمیدونم به کدوم باید اعتماد کنم.لطفا راهنمایی کنید.

سونو آخر دقیق تره

منم تو11هفته گفتن دختره 

ولی16هفته گفتن پسره

خودم تعیین جنسیت درخواست  دادم هفته21رفتم گفتن پسره

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آزمایش خونی که برای تعیین جنسیت هست خیلی دقیقه و از روی نوع کروموزوم ها جنسیتو میگه چون جنین پسر کروموزمyداره در صورتیکه دختر فقط ایکسه....اگه سونو رفتی و دختر بود دو حالت داره یا آزمایش خونت ایراد داره که میتونی بری و شکایت کنی یا سونولوژیستت اشتباه کرده ...درهر صورت آزمایش خون تعیین جنسیت اشتباه نمیکنه اگه درست انجام بشه

2728
2740

سلام عزيزم من ٤٠ سالمه و يه دختر دارم و الان باز هم باردارم هفته هشتم بارداری هستم هیلی دلمون پسر میخواد  سه روز پیش رفتم آزمایش خون تعیین جنسیت الان جوابش اومده دختر ولی همه علایم بارداری پسر رو دارم آیا امکان اشتباه تو این هفته هست یا ۱۰۰ درصد دقیقه ؟