2737
2734
عنوان

خانمهایه گیلانی از هر چیزی که راضی یا ناراضی هستید ..........

| مشاهده متن کامل بحث + 545519 بازدید | 9647 پست
دکتر آتوسا جانشین دندانپزشک کودکان واقعا بده.دندون بچم سالم بود فقط بخاطر پول پر کرد کلی پول گرفت.دک ...

چه خوب شد نوشتی منم میخواستم همینجا ببرم خیلی تعریفشو میکنن ،خودتون دوباره کجا بردین؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

سلام دوستان 

تو رشت یه دکتر اعصاب و روان خوب بهم معرفی میکنین 

برای کسی که پرخاشکره , وقتی عصبی میشه هر چی از دهنش در میاد میگه . بعد یادش نمیاد.  وقتی چیزی بر حلاف میلش باشه از هر روشی تموم ضعفام و تو سرم میزنه 

شکاکه 

فک میکنم نیاز به دکتر داره و دارو و مشاوره 

تو رو خدا کمکم کنین من دارم روانی میشم

دگتر پوررجبی هزینه اش خیلی زیاده 

دکتر موسوی خودم میرم ولی فک نکنم به دردش بخوره 

کجا ببرمش تا دیوونه نشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🚫کمک 🚫

من۲۰ سالمه  کنکوری نظام قدیم بودم حالا تمدید نشد باید برم نظام  جدید  بخدا توان مالی خرید هم ندارم کتابا گرونن همه

پنهانی میخونم .خانواده ام خبر ندارن

اگر کسی کتابی داره بهم بده یا کتاباشو قرض بده  بهم به   تمام مشخصاتمو هم بهش میدم

تو رو خدا اگر میتونین کمکم کنین

2728

سلام دوستان 

برای کسی که پرخاشکره , وقتی عصبی میشه هر چی از دهنش در میاد میگه . بعد یادش نمیاد.  وقتی چیزی بر حلاف میلش باشه از هر روشی تموم ضعفام و تو سرم میزنه 

شکاکه 

کجا ببرمش تا دیوونه نشدم

سلام دوستان 

شکاکه 

کجا ببرمش تا دیوونه نشدم

2738
سلام دوستان  تو رشت یه دکتر اعصاب و روان خوب بهم معرفی میکنین  برای کسی که پرخاشکره , وق ...

ببر دكتر ابولقاسمي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان ژورنالی در ابعاد سفارشی (چوبی و فلزی)

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان بصورت تیراژی در مدل های متنوع و روز بازار

🛋️ طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی و استیل شامل مبل، غذاخوری،کنسول، جلومبل و صندلی و...

🛋 طراحی و ساخت مبلمان تمام چوب و استیل چوبی شامل مبل، صندلی، غذاخوری، سرویس خواب،اکسسوری و...

⚜️ گروه طراحی و ساخت Furniture Village (دهکده مبلمان)

✅ عضویت در گروه 👇

https://chat.whatsapp.com/DvkyZJV0gHVGcEzuq6Zypq

✅ اینستاگرام👇

https://www.instagram.com/furniture.village2020

دکتر ارتوپد خوب دررشت برای پای پسرم یکساله هس ؟؟؟؟دکتر مردانی چطوره ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین  ...

مشکلش چیه عزیزم،تهران میتونم بهت معرفی کنم دکتر سعید توکلی و دکتر بغدادی بهترین های ارتوپد اطفالن،ولی خودمم برای پسرم تو رشت میخوام علی کریمی رو گفتن،خودم میخواستم برم پیش محسن مردانی ولی علی کریمی رو بهم میگن،

اونکه تهرانه

نه رشته منم تازه پيشش بودم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706