2737
2734
عنوان

بچه ها عروسی بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 55 پست

خلاصه خانم رفت دوبی

حالا جزعیاتو‌ نمیگم 

اخرش یهو‌ فهمیدیم طلاق گرفتن

نگو دوماد مشکل روانی داشته

پاشون که میرسه دوبی‌ دختر بیچاررو شبی یه فصل کتک میزده و زندانی بوده تو‌خونه

خواهر عروس خانمم دوبی زندگی‌میکرده

این دختر اینقد خودار بوده‌که خواهرش ازش چیزی نا چند وقت نفهمیده!!!

خواهره میبینه یه مدت نیستش هرچی‌ زنگ‌میزده پیداش نمیکرده

پا میشه میره دم خونه از همسایها جریانو میفهمه...

همیشه چیزایی‌ رویایی اخرشون قشنگ نیست

من همش جیزیو که غبطه میخورم یادم از این جریان میاد

اره دل منم اون لحظه خاست کاش یکی منم اینطوری دوست داشت به خاطر خودم نه برای اینکه غذا بزارم خونه رو ...

همسر شما هم عاشقته ولی یجور دیگه....مطمئن باش

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نداشتن همش کار خود عروس بود خیلی رویایی بود از اون عروسیایی بود که همه دخترا آرزوشودارن

عزیزم منم بعضی وقتا حس تو رو دارم، تا یه هفته قبل عروسیم به شوهرم می گفتم بیا رقص دو نفره مون و.هماهنگ کنیم، عین خیالش نبود، آخرش هم یه چیز من درآوردی رفتیم که اصلا به دلم ننشست، اینقدر به لباسم گیر داد که پشتش یه کم بازه مزون بدبخت یه مثلثی چسبوند بهش، منم همیشه بهش میگم چرا اینقدر بی ذوق بودی، خودشم پشیمونه   

خواهر که داشته باشی شبهای دلگیر نداری
چرا شما با عشق ازدواج نکردی گلم؟ اگه زندگی با عشق رو بخواید باید ریسک صبر کردن و احتمالات پیش رو بپ ...

راستش هیچوقت برام پیش نیومد که عاشق بشم.....

وقتی با عمسرم ازدواج کردم هیچ حسی بهش نداشتم الان دوسش دارما خیلی ام دوسش دارم

ولی عشقو هیچ وقت تجربه نکردم اینکه یه نفر مجذوبت بشه

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷
2728
2740
راستش هیچوقت برام پیش نیومد که عاشق بشم..... وقتی با عمسرم ازدواج کردم هیچ حسی بهش نداشتم الان دوسش ...

حالا تو زندگی خودت عشقو پیدا کن

به درون خودت رجوع کن و خودتو دوست داشته باش، بعد عشقت رو به همسرت هم بده و انعکاسش رو ازش بگیر

برای شما خیلی راحت تره عشقو ایجاد کنی تا برای کسی که دنبال جذب عشق هست و مجرده

به فرصت های زندگی دیگران فکر نکن، فرصت های زندگی خودت رو بساز

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
خلاصه خانم رفت دوبی حالا جزعیاتو‌ نمیگم  اخرش یهو‌ فهمیدیم طلاق گرفتن نگو دوماد مشکل روانی د ...

آخی چقد بد...

خدا نکنه اینا اینطور بشن چون هم عروس هم داماد دوستم بمار میان

فقط دلم خاست یه مرد اینطوری قرص و محکم دوستم داشته باشه

کسی هس منم دلداری بده!!؟گیجم خیلیییی...عقدم میخوام برم سراغ زندگیم...میترسم سرد شیم😢😢😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
عزیزم اگه خاستی بگو گوش میدم

یه نفر ادعا میکرد عاشقم بود نامزد کردیم عقد کردیم و عاشقانه نگاهم میکرد عاشقانه نگاهش میکردم عاشقانه صدام میکرد عاشفانه صداش میکردم ...

خانوادش حسادت کردن به این عاشقی...

تو گوشش خوندن ...

معلوم شد عاشق واقعی نبود 

جدا شدیم

همین ...چیز خاصی نبود😔

منم عروسی رفتنی مث تو افسردگی میگیرم بیخی باو شانس من و توام این شد بخند 

خخخخخخ اره عوض اینکه دلم باز شه بسته شد:-) 

یه نفر ادعا میکرد عاشقم بود نامزد کردیم عقد کردیم و عاشقانه نگاهم میکرد عاشقانه نگاهش میکردم عاشقانه ...

آخی گلم فدات شم

انشالله که خدا بهترینا رو برات رقم بزنه غصه نخور اونی که رفته لیاقت داشتنتو نداشته همین!