2726
عنوان

بچه ها عروسی بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 55 پست
آخی چقد بد... خدا نکنه اینا اینطور بشن چون هم عروس هم داماد دوستم بمار میان فقط دلم خاست یه مرد ...

همه خانما این ارزو رو دارن عزیزم

این خانمم‌چون نزدیکم بود و من از جریاناتش خبر داشتم خیلی دلم میخاست شوهرم ا‌ونجوری باشه!!! 

مخصوصن اینکه باهم نامزد کردیم و عروسیمون چند ماه اختلافش بود

یادمه واسه تولدش عین تو فیلما یه وانت پر گل رز فرستاد و یه سرویس فیروزه!! یه طبقه رستورانم کامل رزرو کزد

یادمه تحت تاثیرش همش به شوهرم میگفتم برام گل نمیخری😐

کسی هس منم دلداری بده!!؟گیجم خیلیییی...عقدم میخوام برم سراغ زندگیم...میترسم سرد شیم😢😢😢😢

چه سردی؟؟

چرا عروسی نمیگیری؟

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه خانما این ارزو رو دارن عزیزم این خانمم‌چون نزدیکم بود و من از جریاناتش خبر داشتم خیلی دلم میخاس ...

مثل من همش میگم برام گل نگرفتی تاحالا

2728
این مسخره بازیا مال همون شب عروسیه بیا ۳ سال بعدو ببین دخترم

لابد سه سال بعدم دارن تو ساحل کنار دریا قدم میزنن یواشکی همو میبوسن

چه سردی؟؟ چرا عروسی نمیگیری؟

نمیدونم چرا امروز برای چند دقیقه حس کردم همسرم دوستم نداره تاثیرات نی نی سایت هم هست...اعتماد به نفسم پایینه همینجوری حس میکنم زیبا نیستم به اندازه کافی در حالی که همسرم همیشه بهم میگه از نظرم زیباترین دختر دنیایی ولی امروز بهم گفت آدم برای چی زندگی کنه اصلاً گفتم خب خدا عمر میده به بنده اش که ازش استفاده کنه بخاطر عزیزاش کنار هم بودن و یه جور فرصته میگه از نظرم زندگی مسخره اس چه بهونه ای ادم داره...بهش چپ چپ نگاه کردم میگه به خودت نگیر...معلوم نیست کی عروسی بگیریم نمیدونم چرا حس میکنم تکراری شدم همش افکار مسخره میاد تو ذهنم...امشب هم گفت خسته ام نیومد پیشم میگه درکم کن کار دارم... مشکلی با هم نداریم نمیدونم چمه نمیدونم چشه اه😔😔😔😔

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
فک نکنم آخه سه ساله عقدن بعد من تو مراسم عقدشون هم بودن مثل همون روز همو نگا میکردن اصلا لامسب عشق ا ...

عریزم قطعا ی برتری توی زندگیت نسبت ب اونا نداری ولی نمیدونی شما فقط ظاهرو دیدی مهم باطنه 

اینجور مدلا اطراف منم فراوونه منم خیلی دلم میخاست زندگیم اونجوری باشه

شوهرم توچشام غرررق بشه😂😆سفرای خارجی ببره 

اما همون طرف با دوتا بچه چن ماه پیش طلاق گرف همه شوکه شدن کسی فکرشم نمیکرد اینا مشکلی داشته باشن ...

در ظاهر زندگیشون رویایی بود اما کسی از باطن خبر نداشت 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
نمیدونم چرا امروز برای چند دقیقه حس کردم همسرم دوستم نداره تاثیرات نی نی سایت هم هست...اعتماد به نفس ...

عزیزم من حس میکنم فشار روتونه فکر عروسی و گرونی بند و بساط واقعا خسته کنندس 

به خودتون آرامش بدین تموم میشه هر مشکلی حل شدنی هست زیاد خودتو درگیر نکن

درضمن مردا بیشتر از زنا به دلداری نیاز دارن بروز نمیدن

عریزم قطعا ی برتری توی زندگیت نسبت ب اونا نداری ولی نمیدونی شما فقط ظاهرو دیدی مهم باطنه  ا ...

اره راس میگی

عزیزم من حس میکنم فشار روتونه فکر عروسی و گرونی بند و بساط واقعا خسته کنندس  به خودتون آرامش ب ...

دقیقا همینطوره ولی جدیدا زده به سرم میگم نکنه یه چیز دیگه اس نکنه سرد شده...امروز میگه کاش پول داشتم از ایران میرفتیم این مملکت جای موندن نیست میگه پژو شده صدو سی و پنج اینقد وضع خرابه خیلی ریخته بهم... میخوام یه جوری سورپرایزش کنم خوشحالش کنم نمیدونم والا چیکار کنم امروز سربه سرش گذاشتم میگه ببخشید عزیزم حوصله ندارم به هزار و یک چیز ربطش دادم 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑