2737
2734
عنوان

عفونت دندان بعد از کشیدن

11474 بازدید | 18 پست

سلام دندون عقلمو کشیدم لثه دورش عفونت کرده دارم دارو میخورم

گفتم بپرسم راهکار خونگی هم هست زود خوب بشه؟

ممنونم

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70

من دندوم رو جراحی کردم و عفونت کرد‌.نمیتونستم دهانم رو باز کنم.حجامت چانه زدم خوب شد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خیلی درد داره؟ منم باید دندون عقلم رو جراحی کنم 😢

دوتای دیگه نه درد داشت نه عفونت کرد

این یکی رو پیش یه دکتر ناوارد رفتم هم درد کشیدم هم عفونت کرد

بخاطر هزینه کمتر رفتم پیش این دکتره

فکر نمیکردم اینجوری بشه

وای خیلی درد داره؟ منم باید دندون عقلم رو جراحی کنم 😢

اگر بی حسی بزنند درد نداره.فقط مراقبت میخواد تا چند روز.بخیه کشیدن هم که کاری نداره.

من خیلی درد کشیدم چون بی حسی روی من جواب نمیداد و بی حس نمیشد.بعدش هم عفونت کرد که درد شدید داشت.

دو روز پیش هم دتدون عقلم رو کشیدم خیلی خوب بود.درد هم نداره الان.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

منم یکشنبه باید دندون عقلمو جراحی کنم هم نهفتس هم افقی روی عصب دکترگفت تا ۶۰ ،۷۰درصد احتمال داره تا ۵،۶ماه لبه پایینت بیحس بشه کسی اینجوری بوده؟ینی احتمال داره لبم کج بشه؟🙈🙊🙊

منم یکشنبه باید دندون عقلمو جراحی کنم هم نهفتس هم افقی روی عصب دکترگفت تا ۶۰ ،۷۰درصد احتمال داره تا ...

عزیزم چندتا دکتر خوب ویریت کن 

من تا حالا ندیدم لب بی حس بشه 

باز شاید کسی تجربه داشته باشه