2733
2739
عنوان

گواهینامه گرفتن واسم شده یه کابوس

2533 بازدید | 23 پست

از رانندگی میترسم خیلی ام استرس میگیرم ولی بخاطر شرایط شغلی و زندگی شخصیم مجبورم بگیرم.کسی بوده مثل من باشه.چیکارکرده که تونسته خوب یادبگیره و دیگع نترسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تمرین کن اموزشگاه که بری و تو اتوبان بشینی و کنار دستت پدرت همسرت یا برادرت بشین ترست میریزه رانندگی خیلی خوبه من که عاشق رانندگیم مخصوصا وقتی بتونی پشت ماشین بشینی دیگه هر جا بخای بری بیای خودت میری و منت کسی هم سرت نیست من که خیلی راحت شدم الان 1 ساله من الان 33 سالمه و یکساله پشت ماشین میشینم اما 18 سالگی گواهینامه گرفته بودم البته بعده اون تو محردیم یه یکسال یه رنو خریدم و پشتش نشیتم از بس خراب میشد فروختم 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2738

عزیزم گواهی نامه گرفتن که کاری نداره من تقریبا ۱۱ سال پیش گواهینامه گرفتم و هنوز ازش  استفاده نکردم یعنی تقریبا یک ساله با شوهرم میریم تمرین رانندگی ولی هنوز مسلط نشدم تنهایی برم منم یک بار شوهرم که کنارم نشسته بود از اتوبان تا خونم خودم نشستم پشت فرمون خیلی استرس گرفته بودم مسیرش کوتاه بود یک ربع بود ،من به این نتیجه رسیدم باید رانندگی خیلی تمرین کنی و مسلط باشی استرس هم نداشته باشی چون ترس داشته باشی نمی تونی رانندگی کنی.

منم مثل تو بودم
خودمو مجبور کردم که برم بعد از مدت ها هرجلسه هم با عذاب رفتم
ولی مربی خیلی خوبی گرفتم مربیمم میگه بلدی فقط مشکلت اینه که میترسی
یبار رد شدم خیلی خورد تو ذوقم
 حالا میخام برم  دوباره امتحان بدم
ولی تقریبا ترسم تا حدی ریخته و یاد گرفتم الان فقط استرس امتحان دارم
بعدش از جاهای خلوت شروع میکنم و میشینم

الان به نظرتون چه کنم ترسم بریزه؟

برو تو دلش.من از زبان انگلیسی میترسیدم یجورایی!امتحانش رو که داشتیم حالم خراب میشد اصا،کلاساش سراسر استرس بود برام.شوهرم مجبورم کرد برم کلاس.الان عاشقشم توی ارشدم بهترین نمره ها رو از زبان گرفتم.واسه رانندگی هم کمی استرس داشتم ولی شوهرم باهام صحبت کرد خودمم خواستم اسم نوشتم الان کلاسای آیین نامه رو میرم کلی ام ذوق دارم،یکم استرسم که طبیعیه. برو سمتش خود به خود ترست میریزه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706