2733
2734

اول اصلااااا سوال جوابش نکن بگی کجا بودی؟کجا میری؟نیاز باشه خودش میگه.اصلا دس به گوشیش نزن .اگه گوشیش زنگ خورد نگو کی بود.فعلا اینا یادمه یادم افتاد بهت میگم

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول اصلااااا سوال جوابش نکن بگی کجا بودی؟کجا میری؟نیاز باشه خودش میگه.اصلا دس به گوشیش نزن .اگه گوشی ...

من نمیتونم ب شوهرم نگم کجا میری همین لباس میپوشه میگم کجا میری اونم هاپو میشع

عجب بیهوده تکراریست دنیااا
2738
اخ مرسی با م بگو

خاهش میکنم گلم .اگه با دخترا فامیل گرم میگیره ضایع بهش نپر ولی به حال خودشم ولش نکن .داستانا الکی از خودت در بیار بگو من به تنها کسی شک ندارم تویی😁😁😂😂یه جورایی گولش بزن .اصلااااا حساسیت نشون نده به جنس مخالف

گوشیشو چک نکن نگو کجا میری و کی میای و با کی حرف میزنی و زود برگرد و.... البته نمیشه اینهارو نگفت. ...

ن بی اونم نمیگم الان زنگ زدم فک کردم مشت سرم داره کارایی انجام میده دیدم ک عکس فرستاده با دوست صمیمیش بودم کافه

من نمیتونم ب شوهرم نگم کجا میری همین لباس میپوشه میگم کجا میری اونم هاپو میشع

گلم یه مدت که نپرسی خودش بهت میگه زن وشوهر نباید برا هم زن و شوهر باشن باید با هم مثل دو تا دوست باشن .من اصلا نمیپرسم الان خودش میره بیرون میگه میخا برم فلان جا.البته لحن پرسیدنم خیلی تاثیر داره .من مثلا میگم عشقم کجا بسلامتی با خنده اونم جبهه نمیگیره

گلم یه مدت که نپرسی خودش بهت میگه زن وشوهر نباید برا هم زن و شوهر باشن باید با هم مثل دو تا دوست باش ...

بعدش ک‌بیاد خدا نکنه بره مغازه ی ربع بشه نیم ساعت ناخاسته من اخمام میره تو هم و دعوامون میشه

عجب بیهوده تکراریست دنیااا
2706