2733
2734
عنوان

فلج مغزی😔

31367 بازدید | 127 پست

بچه ها کسی علائم فلج مغزی رو تو نوزادا میدونه 

دو روبرتون کسی بوده این مشکل رو داشته باشه؟

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط با نوار مغزی و عکس  معلوم میشه 

نشونشم اینه که بچه  هیچ عکس العملی نداره کاملا بی حرکته

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2740

نمیدونم اما بچه یکی از دوستام دکتر میگفت موقع زایمان و به دنیا اوندن اکسیژن به مغزش نرسیده و هایپوکسی شده 

که علایمش مثل گردن نگرفتن  مشت بودن یکی از دستاش  انحراف چشمش راه نرفتن و غیره دیگه نمیدونم اسمش فلج مغزی میشه یا نه 

منظورت همون بختکه ؟

نه عزیزم 

فلج مغزی نوزاد 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

دکتر تشخیص میده عزیزم امیدوارم برا هیچکس از جمله شما پیش نیاد 😔

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

واکنش نشون ندادن به اتفاقات اطراف 

کم ذهن شدن 

حرف نزدن 

تحلیل رفتن اعضای بدن 

عدم توانایی در حرکت دادن دست پا و راه رفتن

ببین عزیزم بجای اینکه رشد کنن بدنشون رشد رو متوقف میکنع و تحلیل میره 

بچتون علامت خاصی داره؟

سیزده روزگی بردم بهداشت دور سرش از موقع تولد رشد نکرده 😢