2752
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037921 بازدید | 16416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه توضیح بدین نحوه خوندنش و چجوریه؟ خیلی احتیاج دارم😢

عزیزم این ذکر رو از روز چهار شنبه شروع میکنی هرروز قبل از ذکر نیت میکنی برای حاجتت روز چهار شنبه 100مرتبه یا ابا صالح المهدی ادرکنی پنج شنبه 100مرتبه یا فاطمه الزهرا ادرکنی جمعه 100مرتبه یا جواد الاۓمه ادرکنی شنبه 100مرتبه امن یجیب یکشنبه 100مرتبه صلوات دوشنبه 100مرتبه یا ابولفضل العباس ادرکنی سه شنبه 100مرتبه استغفرالله ربی واتوب علیه چهارشنبه 100مرتبه یا زین الهابدین ادرکنی بهد که زین العابدین رو گفتی باز نیت میکنی وابا صالح رو میگی انشالله به حاجتت برسی

2731
دخترش خوب شده؟ خوده استارتر گفته؟

یاسمین به هوش اومده ،مرخص شده و رفته خونه  

ولی چون به مخچه اسیب رسیده باید کاردرمانی بشه و نشستن و راه رفتن و ..دوباره شروع کنه 

تا سلامتی کاملش باید صبوری کرد و از خدا کمک خاست

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
میشه توضیح بدین نحوه خوندنش و چجوریه؟ خیلی احتیاج دارم😢

عزیزم دعای صنمی قریش هرچقد میتونی بخون من خیلی خیلی اعتقاددارم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ العَن صَنَمَی قُرَیشٍ وَ جِبتَیها وَ طاغُوتَیها وَ إِفکَیها وَ إِبنَتَیهِما اللَّذینَ خالَفا أمرَک وَ أنکَرا وَحیَک وَ جَحَدا إِنعامَک وَ عَصَیا َرسُولَک وَ قَلَّبا دینَک وَ حَرَّفا کِتابَک وَ أحبا أعداءَک وَ جَحَدا آلاءَک وَ عَطَّلا أحکامَک وَ أبطَلا فَرائِضَک وَ ألحَدا فِی آیاتِک وَ عادَیا أولیاءَک وَ والَیا أعداءَک وَ خَرَّبا بِلادَک وَ أفسَدا عِبادَک. 1

اللّهُمَّ العَنهُما وَ أتباعَهُما وَ أولیاءَهُما وَ أشیاعَهُما وَ مُحِبّیهِما فَقَد أخرَبا بَیتَ النُّبُوَّة وَ رَدَما بابَه وَ نَقَضا سَقفَهُ وَ ألحَقا سَماءَهُ بِأرضِهِ وَ عالیَهُ بِسافِلِه وِ ظاهِرَهُ بِباطِنِه وَ استَأصَلا أهلَه وَ أبادا أنصارَه وَ قَتَلا أطفالَه وَ أخلَیا مِنبَرَه مِن وَصیِّه وَ وارِثِ عِلمِه وَ جَحَدا إمامَتَهُ وَ أشرَکا بِرَبِّهِما فَعَظِّم ذَنبَهُما وَ خَلِّدهُما فی سَقَرٍ وَ ما أدراکَ ما سَقَر لا تُبقی وَ لا تَذَر. 2

َاللّهُمَّ العَنهُم بِعَدَدِ کُلِّ مُنکَرٍأتَوهُ وَ حَقّ ٍاَخفَوهُ وَ مِنبَرٍ عََلوهُ وَ مُؤمِنٍ أرجَوهُ وَ مُنافِقٍ وَلَّوهُ وَ وَلیّ ٍآذُوهِ وَطَریدٍ آوَوهُ وَ صادِقٍ طَرَدوهُ وَ کافِرٍ نَصَرُوهُ وَ إِمامٍ َقهَرُوهُ وَ فَرضٍ غَیَّرُوهُ وَ أثَرٍ أنکَرُوهُ وَ شَرٍّ آثَرُوهُ وَ دَمٍ أراقُوهُ وَ خَیرٍ بَدَّلُوهُ وَ ُکفرٍ نَصَبُوهُ وَ إرثٍ غَصَبُوهُ وَ فَیءٍ اقتَطَعُوهُ وَ سُحتٍ اَکَلُوهُ وَ خُمسٍ استَحَلُّوهُ وَ باطِلٍ أسَّسُوهُ وَ جَورٍ بَسَطُوهُ وَ نِفاقٍ أسرَوُهُ وَ غَدرٍ أضمَرُوهُ وَ ظلمٍ نَشَرُوهُ وَ وَعدٍ أخلَفُوهُ وَ أمانٍ خانُوهُ وَ عَهدٍ نَقَضُوهُ وَ حَلالٍ حَرَّمُوهُ وَ حَرامٍ أحَلُّوهُ وَ بَطنٍ فَتَقُوهُ وَ جَنینٍ أسقَطُوهُ وَ ضِلعٍ دَقُّوهُ وَ صَکٍّ مَزَّقُوهُ وَ شَملٍ بَدَّدُوهُ وَ عَزیزٍ أذَلُّوهُ وَ ذَلیلٍ أعَزُّوهُ وَ حَقٍّ مَنَعُوهُ وَ کِذبٍ دَلَّسُوهُ وَ حُکمٍ قَلَّبَوهُ. 3

اللّهُمَّ العَنهُم بِکُلِّ آیَةٍ حَرَّفُوها وَ فَریضَةٍ تَرَکُوها وَ سُنَةٍ غَیَّرُوها وَ رُسُومٍ مَنَعُوها وَ أحکامٍ عَطَّلُوها وَ بَیعَةٍ نَکَسُوها وَ دَعوى أبطَلُوها وَ بَیِّنَةٍأنکَرُوها وَ حیلَةٍ أحدَثُوها وَ خیانَةٍ أورَدُوها وَ عَقَبَةٍ اِرتَقُوها وَ دِبابٍ دَحرَجُوها وَ أزیافٍ لَزَمُوها وَ شَهاداتٍ کَتَمُوها وَ وَصیَّةٍ ضَیَّعُوها. 4

اللّهُمَّ العَنهُما فی مَکنُونِ السِّر وَ ظاهِرِ العَلانیَةِ لَعناً کَثیراً أبَداً دائِمَاً دائِباً َسرمَداً لا انقِطاعَ لِأمَدِه وَ لا نَفادَ لِعَدَدِه لَعناً یَغدُو أوَّلُهُ وَ لا یَرُوحَ آخِرُهُ لَهُم وَ لِأعوانِهِم وَ أنصارِهِم وَ مُحِبّیهِم وَ مُوالیهِم وَ المُسَلِّمینَ لَهُم وَ المائِلینَ إلَیهِم وَ الناهِضینَ بِاحتِجاجِهِم وَ المُقتَدینَ بِکَلامِهِم وَ المُصَدِّقینَ بِأحکامِهِم. 5

پس چهار مرتبه بگویید :

اللّهُمَّ عَذِّبهُم عَذاباً یَستَغیثُ مِنهُ أهلُ النّار آمینَ رَبَّ العالَمین 6

امیدی ندارن  سرش ضربه سنگینی خورده

مهم اینه خدا چی بخواد واست

خدا خودش مواظب بچه ها هست

خداروشکر میکنم که به من این قدرت رو داد که با ذهنم هر چیزی رو جذب کنم😊😍...آقای عباسمنش ازت تشکر میکنم بخاطر اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی ...خدایا ممنون که منو با خانوم راندا برن آشنا کردی و خانوم راندا برن بخاطر اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی ممنونم...من خوشبختی.عشق.سلامتی.ثروت رو به زندگیم دعوت میکنم😊😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

استاتر دخترت خوب میشه ودوباره راه میره .جاداره تواین تاپیک این موضوع روبگم همین امسال یکی ازاقوام شوهرم که باپسرم که اول ابتدایی هست هم مدرسه بودن طفلک بچه ضعیف وکوچولوبودازقضایه همکلاسی بسیارشروشیطون داشت پسر محکم این بچه روزده بودکه به نخاع ش آسیب رسیده بودطفلک پسره یه هفته رفت کماء بعدکه به هوش اومددیگه نه حرف میزد نه راه میرفت شده بود یه تیکه گوشت که فقط چشمش حرکت میکرد اوایل مدرسه اتفاق افتاده بو طفلک پدرمادرش با اوضاع مالی خیلی بد میبردن کاردرمانی بعد هفته پیش که همشون خوابیده بودن پسمل کوچولو بلند میشه میره دستشویی میاد مادرش شوک زده بیدارمیشه میبینه آره مرتضی کوچولوعه بعد جیغ وداد میکنه شوهرشو بیدارمیکنه ازش میپرسن چطوری بلند شدی میگه یه زنه اومدگفت مرتضی بلند شو برو ببینم میتونی بعد بلندم کرد رفتم خودش رفت دیگه اللهی به حق همون خانوم ناشناس بچه ی استاتر هم موردشفاعت قراربگیره آمین🙏

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

الهی دورش بگردم قشنگم نمیدونی چقد خوشحال شدممم گل‌مهر جونمممم انشالا سریع بقیه مشکلاتم حل میشه و روزای عالی برمیگرده😍😍😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....