2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037364 بازدید | 16416 پست
ممنون که جواب دادی  وای چقدر وحشتناک بودهههههه کلاه ایمنی هم سرت بود ؟

فدات

نه اگ بود ک اینجورنمیشد 

ما فقط رفتیم سرخیابون برگردیم وگرنه موتور داداشمم بود خودمون ماشین داریم

همه چی دست خداستهیچ اتفاقی بی حکمت نیست من حکمت تصادفم و خیلی زود فهمیدم

تیکر یکسالگی گل پسرمه
فدات نه اگ بود ک اینجورنمیشد  ما فقط رفتیم سرخیابون برگردیم وگرنه موتور داداشمم بود خودمون ما ...

ان شالله که همیشه سلامت باشید و شاد 

خداروشکر که با تمام سختی هاش گذشت و شد یه خاطره

ممنون که حوصله کردی جواب دادی 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله که همیشه سلامت باشید و شاد  خداروشکر که با تمام سختی هاش گذشت و شد یه خاطره ممنون که ...

قربون تو بشم خانوم گل  ب همچنین شما

حاهش میکنم وظیفه بود شبتون ب خیر

تیکر یکسالگی گل پسرمه

سلام

خبري نشده؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
ممنون عزیزم  واقعا امید میگیرم  دکترا که خیلی واقعا سنگ دل شدن  یکیشون نمیگه حالا ...

عزیزم انشالله که بلا دوره و گل دخترتو زودتر بغل میگیری.امیدت به خدا باش😍🙏🙏🙏

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
میترسم یه چیزی بگم کفر باشه پس همون ساکت باشم بهتره

عشقم گلمهر جون من دلم روشنه دکترا همش آدمو میترسونن یکی از فامیل های دور ما فک کنم سکته مغزی کرده بود چندین سال پیش،مدت زیادی تو کما بود یادمه ک یک جلسه واسش دسته جمعی دعای توسل خونده بودیم.دکتر میگفت این خانم خوب نمیشه مغزش آسیب دیده فرض کن پرتغالی که پوسیده باشه،پرتغال پوسیده خوب میشه؟ خدارو شکر اون خانم خوب خوب شده از صد تا من و شما سالمتره

شک نکن دخترا مثل روز اول میشه هممون دعا میکنیم واسه گل دخترت

میگن توسل به شهید ابراهیم هادی خیلی جواب میده،هرچقدر ک میتونی صلوات نذر شهید هادی کن فقط و فقط صلوات بفرست،شهید هادی در دوره حیاتش دست خیلی هارو می گرفت

عزیزم میبوسمت. ایشالا همیشه شادی تو و یاسمین جونو ببینیم.❤

گل مهر جان انشاالله ک خدا ب دخترت سلامتیشو بده 

من تو آشناهامون ی دختر ۲۶،۲۷ساله ای رو میشناسم ک سکته مغزی رو رد میکنه و رگهای مغزش میگیره این بنده خدارو بیمارستان امام میبرن عنل میکنن شب قبل از عمل مادرشو شوهرش و پدرش زار میزدن چون دکتر گفته بود بچتون از اتاق عمل بیرون بیاد یکی از اعضای بدنش از کار میفته حالا یا چشمش یا دستش یا ک از کمر ب پایین فلج میشه یعنی گفته بود صددرصد همچین چیزی میشه شاید باور نکنی دختره فرداش ک از اتاق عمل اومد بیرون سالمه سالم بود حتی فک کنم گفته بود ی سمتی از جمجمشو برداشتن ک باید دوباره جراحی میشد و پلاتین میزاشتن الان خداروشکر قبل از این عملش با ابن ک دکترش گفته بود فعلا بچه دار نباید بشی و برات خطرناکه خدا بهش ناخواسته بچه دادوزایمان کرد و خداروشکر سالمه 

میخوام بهت بگم دکترا ک خدا نیستن تو بچتو بسپر دست خدا 

سلام دکتر  داداش من همدان هستن اگه به درد تون میخوره براتون آدرس دقیق بگیرم

ممنون دستتون درد نکنه اونجا خیلی دوره بهشون

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2738

گلمهر جان ای کاش پیاممو بخونی. چندین سال پیش بابای من از ساختمون افتاد پایین ضربه مغزی شد به جمجمه و کلا سرش اسیب شدیدی وارد شد. با این که پدرم سنش بالا بود رفته رفته خوب شد به زندگی عادی برگشت. گل دختر شما که دقیقا توسن رشد مطمئن باش خوب میشه عزیزم به لطف خدا فقط قوی باش امیدت بخدا باشه ایشالله یه روز میای میگی من دارم با دختر نازم میرم خونه قربونش بشم من.

خداوند جای همه ی نداشته های ماست 

خسته ای، دل شکسته ای، میفهمم، کی ميتونه حال تورو با تمام وجودش احساس کنه،؟ هیچ کس... ولی اينو بدون خدایی که همه ی ما داریم درباره اش بهت ميگيم خیلی قدرت داره و توانمنده خیلی زیاد، از درگاهش نا امید بشي باختی...مگه ياسمين جز شما کیو داره که قراره نا امید هم بشي.... به خودت بیا، شده هوار بزنی برو بزن، ولی به خدا بگو بچه امو صحیح و سالم ازت ميخوام، میخاااااام.... اگه بهت نداد بیا تف کن تو صورت من... خدایا ديگه خودت ميدوني و این ریشی که گرو گذاشتیم، یا علی

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖

گلمهر جان تو‌اولین تاپیکت گفتم ما این روزا رو‌گذروندیم😢😢

راستش من وسطها رو‌نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی ام ار ای مغز داره؟یا اسکن؟

سمیعی رو ول کن ما با بدبختی پیداش کردیم اصلاااااا نگاه نمیکنه فقط دنبال شو تبلیغاتیه

بین این سه نفر هر کدوم ببینه نظر بده درسته

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند جای همه ی نداشته های ماست  خسته ای، دل شکسته ای، میفهمم، کی ميتونه حال تورو با تمام وجو ...

قربونت بشم این چه حرفیه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706