2752
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037923 بازدید | 16416 پست
امروز هنوز ندیدمش  نمیزارن تا دکترا تو اتاقن بریم

بزار بهش‌برسن میری میبینیش عزیزم یه بوس ابدارم از طرف من بکن😘😘😘😘😘

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
یاسمینو دیدم  صداش زدم حس کردم چشماشو باز کرد یه خورده گریه کرد

خیلی خوبه عزیزم انشالله ب زودی سرحال میشه و میبریش خونه .

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

انشالله دخترت امروز بخنده امروز خیلی حالش خوبتر از روزای قبل باشه عزیزم 

خدا بزرگه توکل بخدا ..

خدا خودش حواسش به دختر نازت شما هستش🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
سلام مبارک باشه فک کردم بارداری خدا نی نی رو برات نگه داره

سلام عزیز دلم خوبی 

نه دیگه باردار نیستم نینی یک ماه زودتر اومد ☺️

مرسی قربونت عزیزم🌹😍❤️❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706