2733
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037415 بازدید | 16416 پست
خیلیم خوبه عزیزم منکه خیلی ناراحتم نرفتم سرکار ولی دیگه حوصلم ندارم 

همیشه برای کار کردن وقت هست 

فعلا یاسمین مهمتره

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
پس تو خونه ای 

آره تو خونه ترجمه میکنم اینجوری راحت ترم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میره ددر  نگاه نکنید ریختو پاشه  کار خودشه 🤭

وووووی خدااااااا😍😍 

گلی چه شیطون شده صورتش😅😅

2731
اره خیلی بهتر شده چشم چپش کامل داخل بود  فقط به نظرت روزی میرسه که یاسمین راه بره

قطعا و یقینا بلههههه😃😃😃😃اه حیف نمیشه اینجا کلیپ گذاشت فقط منتظر اونروزیم که بگی داره راه میره ازش عکس بزاری😍حس میکنم نهایت نهایت چندماه بعد کامل راه میره پیشرفتش عالیه عالیییه😄😄 چقد ذوق دارم همش استیکر میزارم حالا تعدادش کم کردما😂😂😂

خدارو شکر که کم کم داره روزای خوب میرسه

ولی امان از خانواده همسر 

دیشب برادر همسرمو پدرشوهرم درباره یاسمین بحث میکردن انگار دکترن

اره این نمیتونه راه بره 

چشمش چپه دستش شله 

من خیلی خودمو کنترل کردم هیچی نگم‌

همسرم نبود 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740
ولی امان از خانواده همسر  دیشب برادر همسرمو پدرشوهرم درباره یاسمین بحث میکردن انگار دکترن اره ...

حالا اون لحظه چیکار کردی چطوری خودت کنترل کردی؟؟ واقعا بعضی وقتا ادم عاجز میشه از سخن گفتن دربرابر اینجور حرفا میمونه چی بگه 

حالا اون لحظه چیکار کردی چطوری خودت کنترل کردی؟؟ واقعا بعضی وقتا ادم عاجز میشه از سخن گفتن دربرابر ا ...

دیگه خودمو کنترل میکنم شروع میکنم حرف زدن با یاسمین

😳😳😳نههه ...شاید منظورشون الان بوده ...الان داره میگه این روزا

دیشب بحث میکردن 

کلا از اول تا الان میشینن بحث میکنن همشون در مورد یاسمین

ولی امان از خانواده همسر  دیشب برادر همسرمو پدرشوهرم درباره یاسمین بحث میکردن انگار دکترن اره ...

وسعت بی عقلی یه عده مرز و محدوده نداره گل مهر جان. میدونم شرایط بدی داشتی دیشب ولی حرف بقیه رو بریز دور خودت و ما بهتر میدونیم میدونی چقدر دختر گلت پیشرفت کرده و این جای شکر داره. خیلی خیلی بهتر از اینم میشه مطمئن باش 

داداشای من تجربه طلاق دارن و یه روز برادر همسرم گفت چرا داداشات مسابقه گذاشتن؟ حرفش خنجری به قلب من بود چون داداشم که ام اس داره خانمش به خاطر بیماریش طلاق گرفت 

چقدر اون شب و روزای بعدش به من سخت گذشت 

دیشب بحث میکردن  کلا از اول تا الان میشینن بحث میکنن همشون در مورد یاسمین

راستش من اینجور وقتا اگه طرفم خونواده همسر باشن فقط خودخوری می‌کنم فقط و نمیدونم چی بگم 

کاش یکی از بچه های قدیمی سایت که تجربه بیشتر و بهتری داره کمکت کنه

وسعت بی عقلی یه عده مرز و محدوده نداره گل مهر جان. میدونم شرایط بدی داشتی دیشب ولی حرف بقیه رو بریز ...

پدرشوهر من کلا در حال مسخره کردن منه 

خیال میکنه خیلی بامزس 

من دیگه حوصله کل کل باهاشونو ندارم 

یه گوشم دره یه گوشم دروازه