2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037364 بازدید | 16416 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط من یه خورده حالم  بد میشه عکسهای قبلشو ببینم 😭😭😭😭

حالت بد نشه گلی خدا خیلی دوست داره 

شکر که الان حال یاسمین بهتره 

الهی بخورمش چه قیافه شیطونی داره 😁😁 قشنگ معلومه خونه رو چه شکلی میکرده

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

اینی ک من میبینم تا یک ماه دیگ کامل راه میره 😍حالا ببین کی گفتم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
چی گلی

توافقی بچه نمیخواین 

امشب خونه پدرشوهرم رفتم سرماخورده بود  خسته شدم از دستشون همش مسخرم میکنه میخنده بهم

همش تو صورتم الکی سرفه عطسه میکرد .میگفت میخوام خودتو یاسمینو مریض کنم 

ها ها ها 

واقعا اینقدر بی فرهنگ 

۴۵ روز یاسمین مریض بود دوبار اومد دیدنش همینو بس 

فکر نمیکنه من اگه مریض بشن یا یاسمین این بچه خدای نکرده اگه تب کنه تشنج میکنه و....

من این بچرو تا الان به دندون کشیدم 

فقط بلده مسخره کنه 

خستم واقعا خسته 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

قربون خنده هات معجزه خدا ❤️😍

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
توافقی بچه نمیخواین  امشب خونه پدرشوهرم رفتم سرماخورده بود  خسته شدم از دستشون همش مسخرم ...

الهی بگردم گلی 😔

چرا انقدر حساسیت نشون میدی که بفهمه از این جور مسائل استرس میگیری؟ ؟، اصلا به روی خودت نیار بیخیال باش لطفا حتی اگه شده به ظاهر. ماهایی که اینجا باهات بودیم میفهمیم چی کشیدی تو این چند ماه. حالا از قبلش نمیگم چون نمی شناختمت 

این رفتارش قطعا به دور از انسانیت هست ولی لطفا دفعه دیگه که میری اونجا عادی برخورد کن. چرا همش منتظری خدای نکرده یاسمین مریض بشه😠😠😠😠

اره با هم توافق کردیم خلاصه بقیه هم مجبور شدن قبول کنن هرچند هنوزم گاهی میگن چرا بچه ندارید😥 خسته امون کردن

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
الهی بگردم گلی 😔 چرا انقدر حساسیت نشون میدی که بفهمه از این جور مسائل استرس میگیری؟ ؟، اصلا به روی ...

ممنون عزیزم 

چند ساله ازدواج کردین 

شاغلی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706