2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037364 بازدید | 16416 پست

سلام گلی مهربون خوبی عزیزم 

یاسمن خاله چطوره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم یاسمینم شیطونتر شده🤭

ای جونم ماشالله😍

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ای جان دلم 😍😍😍😍

حال همسرت چطوره خدای نکرده سرما نخورده

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2731

ای قربون شیطنتش😍

یه آتیش پاره ای بشه این دختر که از دست شیطنتاش گریه کنی😀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738

گلمهر جان سلام 

دوستای خوبم در این تاپیک سلام

همگی خوبید

تو شهرهای شماهم بارونیه 

چه خبرا

یاسی جونم چطوره

الهی دل همتون شاد شاد باشه

خودشم شک کرد  ولی خداراشکر سر درد معمولی بود

خوبه خدارو شکر بخیر گذشته

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
لیلا جون چرا عکس نداری

عکس چی گلی؟ پروفایل؟

نمیدونم والا 😁

گلمهر جان سلام  دوستای خوبم در این تاپیک سلام همگی خوبید تو شهرهای شماهم بارونیه  چه خ ...

سلام دوست من 

بله بارونی میاد که نگو 😀

من اصفهانم

2706