2733
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037363 بازدید | 16416 پست
بچه ها چکار کنم یاسمین بدقلق بود قبل از تصادف الان خیلی بدتر شده هیچکه جرات نداره دست بهش بزنه میان ...

طبیعیه عزیزم بچه انقدر زیر دست دکتر پرستار بوده از غریبه ها وحشت داره دختر منم اینجوریه جایی ک میرم تا نیم ساعت اول میچسبه به من جیغو گریه میترسن خوب

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

دخترمنم ازاینک بقیه بش دست بزنن میترسه بس ک تو دکتراس

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها چکار کنم یاسمین بدقلق بود قبل از تصادف الان خیلی بدتر شده هیچکه جرات نداره دست بهش بزنه میان ...

این خیلی طبیعیه که بچه بغل کسی نره لطفا ناراحتی رو بذار کنار. آقاااااا دوست نداره بره مگه زوره😉

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

راستی گلی جان نذرت هم قبول 

به امید روزای طلایی

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2731
این خیلی طبیعیه که بچه بغل کسی نره لطفا ناراحتی رو بذار کنار. آقاااااا دوست نداره بره مگه زوره😉

ادم یوقتها خجالت میکشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
ادم یوقتها خجالت میکشه

راحت باش 

شوهر خاله ام روانشناسه یه بار میگفت هیچوقت بچه ها رو مجبور نکنید کسی رو ببوسه حالا میخواد طرف مقابل خاله عمو یا هر کسی باشه 

شما هم ناراحت نباش گلی جان 

همه میگن خیلی باید صبور باشی تشنجم کرده مثل قبلش نمیشه

گلمهر جون خواهر زاده من وقتی نه ماهش بود از پشت سر افتاد بعد مامانش بغلش کرد بهش شیر داد تو بغل مامانش شروع کرد به لرزیدن ما نمیدونستیم تشنجه بعد اون روزی چند بار اینطور میشد اولش به یه نقطه خیره میشد بعد میلرزیدوبعدش به یه خواب عمیق میرفت تشنجهای بدجور وقتی بردیمش دکتر متخصص همه اش به خواهرم میگفت برو یه چیزی صدقه بده که با این تشنجهای طولانی سالم مونده تا چند سال قرص تشنج خورد بعد هم خوب خوب شد حالا هم ازدواج کرده یه دختر داره

2738
گلمهر جون خواهر زاده من وقتی نه ماهش بود از پشت سر افتاد بعد مامانش بغلش کرد بهش شیر داد تو بغل ماما ...

منو که تو دلمو خالی کردن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اصلا نگران نباش تشنج دختر شما با دارو کنترل شده

ببخشید گلم رو حرکاتش تاثیر نداشت..منطورم راه رفتن و حرف زدن؟؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3140215/پسر-خواهرشوهرم-از-آی-سی-یو-اومده-تو-بخش-ولی?   

گلمهر اتفاق پیش میاد برا هرکسی تو هرسنی.قوی باشpostId=101767031

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
امشب یاسمین تو عروسی دست میزد😭 وای خدایا باورم نمیشه

ای جااااانم خداروشکرررررر

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
2706