2737
2739
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037385 بازدید | 16416 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبه خداراشکر دیروز بردمش کاردرمانی وحشتناک بود 🤕

خدارو شکر که خوبه 

کار درمانی همینه 😔

بهتر میشه من مطمئنم مثل روز اول

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
سلام عزیزم ممنونم که به یادمی  خوبه خداراشکر بردمش کاردرمانی خیلی وحشتناک گریه کرد اومدیم😩

قربونت برم 

یگه کاردرمانی همینه یاسی ماهم ک یکم بدقلقه انگار قربونش بشم

عیب ندارهدیر و زود داره سوخت سوز نداره مطمئنم یاسی جون نظر کرده خداست و تا آخر خودش حامیشه

مگه میشه معجزشو نیمه کاره بذاره خدای مهربون

توکلت خیلی خیلی از ته دل و عمیق باشه

خودش ارومت میکنه و انرژیش به یاسی برمیگرده

ان شالله

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
قربونت برم  یگه کاردرمانی همینه یاسی ماهم ک یکم بدقلقه انگار قربونش بشم عیب ندارهدیر و زود دا ...

خیلیم بد قلقه امشب رفتیم خونه برادرشوهرم الکی جیغ میزد یلند شدیم اومدیم نشستیم تو ماشین خوشحالو خندان شد 🙄

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
خیلیم بد قلقه امشب رفتیم خونه برادرشوهرم الکی جیغ میزد یلند شدیم اومدیم نشستیم تو ماشین خوشحالو خندا ...

عزیزم😍

عین بچه های من.انگار از آدمای دیگه غیر از من و پدرشون میترسیدن😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2740

ای جااان 

هم مغروره هم قیافش شیطونه و انگار آدم و سرکار گذاشته😂😙

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

از نور چشم پیامبرمون فاطمه زهرا سلام اله میخوام خودش به یاسمین فاطمه نظر خاص کنه و سفای کاملش رو از حق تعالی بگیره

۲۶ بهمن میلاد حصرت فاطمه س هست خدایا خودت فاطمه ما رو سر پا کن و قدمهاش رو استوار کن 

کادوی روز مادر رو به گلرخ و هممون بده

الهی آمین

2706