2733
2734
عنوان

به نظرتون برم سر این کار؟؟

152 بازدید | 19 پست

امروز رفتم مصاحبه واسه کار مربوط به رشته خودم هست تولید تجهیزات روشنایی منم برق خوندم حالا شرایطش این

حقوقش ساعتی هست ساعتی 4 تومن گفتن احتمالا از تیر و مرداد بیمه هم داشته باشه حقوقش ممکن بیشتر بشه با توجه به کاری که میکنم

از 9صبح تا یک دوساعت تایم نهار و از 3 تا 7 عصر

فقط جمعه ها تعطیل پنجشنبه عصر هم باید برم سرکار

محیطش هم تو یه منطقه صنعتی هست ولی نزدیک خونمونه که نهار میتونم بیام خونه و با همسرم باشم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام....حدود حقوق ماهیانه ات چقدره؟؟؟؟ ببین پول کرایه و یا بنزین رو کم کنی برات چقدر میمونه....ولی در کل اگه بچه نداری برو...هرچند ساعت کاریش زیاده و با کار خونه اذیت میشی ولی الان اوضاع جامعه خیلی افتضاحه...آدم از فرداش خبر نداره و این سابقه کاری برات عالی میشه که انشالله بعد یکی دو سال یه جای بهتر کار گیرت بیاد....

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  

ب روحیه و توان  خودتون نگاه کنید  و ببینید خسته نمیشید در حدی ک ب کارها و زندگی خصوصی خودتون  هم برسید ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
سلام....حدود حقوق ماهیانه ات چقدره؟؟؟؟ ببین پول کرایه و یا بنزین رو کم کنی برات چقدر میمونه....ولی د ...

پول بنزین و اینا ندارم

نزدیک خونه اس پیاده یه ربع راه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
شوهرتون مگه هرروز خونه هستن که میایید برای نهار

بله نهار هر روز میاد

اونم محل کارش نزدیک خونه اس

پول بنزین و اینا ندارم نزدیک خونه اس پیاده یه ربع راه

خب اینکه خوبه...من جات بودم میرفتم که حداقل سابقه کار داشته باشم...موفق باشی ایشالله.....تهرانی؟؟؟ 

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  
عزیزم وقتی ساعتی هستش برات بیمه رد نمی کنن چون خودم ساعتی کار کردم نیرو داشتن 5 ساله  گفت اص ...

اونجا همه ساعتی هستن فعلا هیچکس بیمه نیست گفت چون سه تا ساختمون هستن باید سه تا دارایی بدم میخوام سوله اجاره کنم همه رو یه جا بذارم تا یه دارایی بدم واسه بیمه

خب اینکه خوبه...من جات بودم میرفتم که حداقل سابقه کار داشته باشم...موفق باشی ایشالله.....تهرانی؟؟؟&n ...

ممنون

اصفهانم

2706