2737
2739

دوستان گفتم بهتون بگم که همه تست ها مثل ابن سینا نخ و سوزن،جوش شیرین،نوع شکم ،ویار،تقویم چینی همه و همه اشتباهه و به نظرم فقط برای سرگرمیه

تازه اونایی هم ک میخوان بچشون پسر شه فقط برن آی وی اف کنن چون با رژیم هم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدی میگی؟؟؟

یعنی دلیل علمی داره واسه اینکه اگه پسر بخوای باید آی  وی اف کنی؟

در مورد دخترم همینع؟

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

چطور

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

اره همشون غلطه البته خداییش من جوش شیرین زدم کف نکرد اصلا دختر شدن بچه هام 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2738
جدی میگی؟؟؟ یعنی دلیل علمی داره واسه اینکه اگه پسر بخوای باید آی  وی اف کنی؟ در مورد دخترم هم ...

عرض کردم کسی که حتما دلش پسر میخواد به رژیم اکتفا نکنه بره ای وی اف خیال خودش راحت شه

عرض کردم کسی که حتما دلش پسر میخواد به رژیم اکتفا نکنه بره ای وی اف خیال خودش راحت شه

اهاااا

واسه اطلاعات عمومیم پرسیدم 😁😁😁

وگر نه یه شاه پسر دارم

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
2706